Skocz do zawartości

Western Star Australian Truck + Flatbed Trailer


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej po raz kolejny chylę przed Tobą czoła, jesteś świetnym modelarzem. Pracujesz bardzo szybko, ale też bardzo dokładnie dbasz o szczegóły w każdym ze swoich modeli. Mam nadzieję że w tym roku uda Ci się dotrzeć na MTM i będzie okazja do zobaczenia na żywo tego modelu. Czekam na kolejne części relacji. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak Wasze opinie dzięki koledzy

 

Maska silnika praktycznie jest gotowa, będzie na niej jeszcze transparentna czerwona osłona, ale to później. Reflektory i obejmy na kierunkach pomalowałem chromem SM07, a boczne napisy to blaszka KFS:

 

ad15189524a94530.jpg

29c94936554661cc.jpg

 

Trwają prace przy szoferce. Niestety kabina była z odzysku, boczki na drzwiach miałem już przyklkejone i nie dały się odkleić dlatego nie robiłem jakiegoś fikuśnego malowania (boczki pomalowałem pod kolor foteli, korbki i zamki na chrom - fotki wnętrza dam jak zrobię poprawki malarskie). Muszę jeszcze dorobić i zamontować słupek w lewym oknie bo niechcący wyłamałem go i gdzieś się zapodział.

Sleepera jeszcze nie lakierowałem, dzisiaj nakleiłem na jego bokach australijskie flagi i dopiero po ich wyschnieciu położę clear.

 

8eb27643822093ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wyrzuceniem tornada z forum. hehehhe . Jak można pokazywać takie szajstwo i nazywać to modelami. Heheh . BAN. No Torni nabrałeś tempa i w dodatku co najważniejsze połączyłeś je z pomysłowości, estetyką i wszystkim co potrzebne przy budowie modeli. Naprawde to co robisz udowadnia jak daleko jest w stanie zajść polskie modelarstwo mające takich modelarzy. Pozdrawiam i życzę ... hmmm. czego tu jeszcze można życzyć.. o wiem. Drugiej naczepki i będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gzięki koledzy

 

Kabina sypialna pryśnięta clearem:

 

518b21d1a6a8426a.jpg

 

W naczepie zamontowałem agregat chłodniczy, drzwi i profile wykończeniowe, niestety brakło mi kilka kątowników na tył i częściowo na prawą ścianę, Nie pozostaje nic innego jak zamówić i dosztukować

Z tyłu jest kilka odprysków ale nie przejmuję się tym bo zasłonią je kształtowniki

 

7a553b2d18015c6f.jpg

0c8e8449f9cff71d.jpg

 

Jak zwykle mała przymiarka:

 

128f8ffed154d804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mała przymiarka

 

To lubię

Znowu się powtarzam ,no ale ja takich modeli nie robię tylko Ty ,więc :

"Prefekt robota" .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe nic mówił, po prostu pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Żyje pan jeszcze ?? Bo coś tu cicho ostatnio i zaczynam się niepokoić

 

Chyba żyje. Przynajmniej wczoraj pisał na forum . A tak na prawde to też czekam na jakąś aktualke lub galerie.

 

Żyję, żyję tylko trochę w rozjazdach byłem, a po powrocie z trasy jak zobaczyłem model to tak się wc....łem, że .... ale o tym później.

 

Zmyłem chrom z kangura i zbiorników paliwa, posklejałem do kupy i zaszpachlowałem łączenia, na koniec psiknąłem podkładem, czarnym połyskiem i chromem Gunze - zbiorniki wiszą już na swoim miejscu:

 

2118b5bb2c13156e.jpg

7ca5afdfb8fd52e3.jpg

7c5400f71bdfbb07.jpg

 

No a teraz powód moich nerwów; po powrocie z trasy na podłodze w mojej "modelarni" znalazłem sleeper w takim stanie (zostawiłem go na stole):

 

b68a4b0e5ea31262.jpg

 

Podobno oprócz kotów nikt nie wchodził do mojego pokoju

Skleić sleeper do kupy nie ma problemu, ale są ubytki lakieru No nic, nie pozostaje mi nic innego jak naprawić to co koty zepsuły, ale chyba dopiero w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku jest pięknie, pełen respekt

 

Koty ciągle komuś coś psują... sam je bardzo lubie, ale trzeba na nie uważać - masz nauczkę na przyszłość, żeby albo chować, albo zamykać pokój przed kotami Na pewno z Twoim doświadczeniem bez problemu dasz radę z tymi odpryskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poradził pan sobie z naprawą ? czekamy na zdjęcia dalszych postępów z prac .

pozdrawiam NoXar

Jeszcze nie naprawiałem sleepera, byłem zajęty konkursem w Szczawnie Zdroju ale myślę, że lada dzień wznowię prace przy modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie urok to sraczka Naprawiłem sleeper (jeszcze będzie polerowany), za to gdy robiłem przymiarkę z kabiną wypchnąłem prawą szybę - razem z połową słupka ale co tam, naprawiłem sleeper to i to naprawię Jak widać na poniższej fotce na kabinie przybyło kilka elementów:

 

d5816cfa2387f098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio

Siatka przy szybie super. Wykonana własnoręcznie czy zakupiona jako gotowa ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka przy szybie super. Wykonana własnoręcznie czy zakupiona jako gotowa ?

Była w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka przy szybie super. Wykonana własnoręcznie czy zakupiona jako gotowa ?

Była w zestawie.

A jednak to ta. Siateczka jak i reszta -:piwo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.