Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co w kolejce mam tyle modeli, że i tak do matury w tym roku szkolnym zdążę najwyżej 1/2 zrobić. A powiedziałem sobie, że nic do matury dużego nie kupuję. Ale Abrams w sklepie kusi, oj kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I teraz będzie dylemat co kleic nastepne Szermanka , Jagdpanterke czy StuGa ?

To jest najpiękniejsze w modelarstwie. Ten magazyn na szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie paczki fajek to prawie dwie farbki Vallejo. Dwie wódeczki, to model Trumpetera w 35 (dobre wódeczki). Jedna panienka to Dragon w 35 (nawet z blachami).

Dziewczyny, podobno przeliczają na błyszczyki i szminki. Każdy ma swoją walutę.

Swoją drogą, aby nie odchodzić od tematu - czy ktoś miał w łapkach modele Dragona w skali 35 z zimmeritem? Chodzi mi o Tygrysy Królewskie Henschela i Porsche. Jak oceniacie tego jakość? Daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, podobno przeliczają na błyszczyki i szminki

 

Moja dziewczyna kiedy słyszy ile wydałem na model dragona to cytuje :

 

Oszalałeś za te pieniądze mógłbyś sobie kupic jakieś fajne ciuchy , kosmetyki ... blablabla .... mogliśmy pójśc do kina ... , a ty sobie kupujesz kawałek plastyku . Ma szczęście , że kończy te słowa , "ale właśnie za to cię kocham" , bo już dawno myślałbym nad zmianą dziewczyny

 

 

czy ktoś miał w łapkach modele Dragona w skali 35 z zimmeritem?

 

W łapach tego jeszcze nie miałem , ale kuzyn mój kleił bodajże takiego Tygrysiaka i mówił , że Zimmerit był nawet nawet jak na już gotowy ... stwierdził , troche poprawiałem , ale on wszystko poprawia , więc pewnie był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta przelicza na swetry, ale aluzji mi nie robi ile ja wydaje, bo w końcu to ja zarabiam pieniądze które wydaje. A model widziałem znawcą w tym temacie nie jestem, ale mi sie podobał. A co się tyczy magazynu to owszem też takowy mam, ale bez przesady jak mój kolega 2 piwnice, nie lubie tylko takiej sytuacji jak jest zaczętych 15 modeli na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jak kupiłem zimmerit do elefanta (blaszka Eduarda) stary jak zobaczył ten kawalątek miedzi rzekł.... "ku*** Bóg cie opuścił!!!!!!!!!!!".

 

Najlepsze były czasy podstawówki wszystko przeliczałem na farby Humbrol,

w gimnazjum na fajki, a teraz na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem zimmerit do elefanta (blaszka Eduarda) stary jak zobaczył ten kawalątek miedzi rzekł.... "ku***

 

Byś musiał widzieć miny moich starszych, jak przyszła paczuszka z Achzaritem i żołnierzykami amerykańskimi z iraku (żywica z Verlindena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , jak zobaczyli paczkę i ile za nią płacę to powiedzieli " to pudełko jest nie większe od pudełka do butów, a ty płacisz za to prawie 5 stówek??" Odpowiedź krótka : "robię na to "

A za jakiś czas paczuszka z Magachem przyjdzie, to znowu szczeny będą z podłogi zbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, aby nie odchodzić od tematu - czy ktoś miał w łapkach modele Dragona w skali 35 z zimmeritem? Chodzi mi o Tygrysy Królewskie Henschela i Porsche. Jak oceniacie tego jakość? Daje radę?

 

Ja mam KT Porshe z zimmeritem. Powiem, że jest bardzo, ale to bardzo ładnie i realistycznie zrobiony.

Kilka fotek znajdziesz tutaj, jakbyś chciał wiecej, to pisz na PW;)

 

http://s230.photobucket.com/albums/ee224/radosny88/King%20Tiger/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

http://www.dragon-models.com/catalog/dml/

Tak patrze, ze Dragon nie wypuścił od miesiąca nic nowego..

Pewnie sie do olimpiady przygotowują... Ciekawe czy tam teraz w ogóle ryż uprawiają czy inne jedzenie, czy wszyscy pracują przy Olimpiadzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z każdą nową zapowiedzią, coraz bardziej nienawidzę tej firmy.... Kiedy będzie Stryker ?? Zapowiedziany ze 2 lata temu, a tu nic, chociaż dobrze, że tym razem wydali coś alianckiego , a nie kolejnego złoma niemieckiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie Stryker

Oj poczekasz jeszcze, jeszcze... DML po prostu leci... Robi kolejne oklepane modele, od jakiegoś już czasu zaprzestałem kupować ich produkty (wyjątek Stug 40 G. Bose 1/35). Po prostu poszli w "masówke" i dlatego mam dość tej firmy, coraz częściej zdarzają się im także babole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też znienawidziłem Dragona od czasu jak kilka lat temu zapowiedzieli całą rodzinę T-54/T-55. Zapowiedzieli... i na tym się skończyło. Chyba w ogóle odpuścili sobie pojazdy 'współczesne'. Ostatni to był zdaje się M-51 w wersji Premium. A potem NIC!!!!

Ileż można w kółko robić TE SAME czołgi??? Shermany/Pantery/Tygrysy i inne 'panzery'. W sumie to oni mają ok. 10-15 typów, które wałkują w kółko. Tak co kilka lat nowe formy i dalej to samo... Shermany/Pantery/Tygrysy i inne 'panzery'. Zobaczycie, za kilka lat będą mieli w ofercie to samo co dzisiaj, czyli to samo co 5-10-15 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.