Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram mogli by znowu rzucić partie abramsów, których nigdzie dostać już nie można. A jeżeli chodzi o pomarańczowe zestawy to za cenę 120 zł nawet warto kupić nie które zestawy jak np. Panterę F.

Żeby nie było że tylko o starociach mowa to Dragon wydał coś takiego:

 

6587 Pz.Kpw.III (5cm KwK.39 L/60) Ausf.L Tp (Smart Kit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISU-152 zapowiedziała Tamcia, więc będzie cudowny (bazuje na ich IS-2), a ten stary złom dragona zapakowany w nowe pudełko z pomarańczową obwódką, to niezły chwyt na frajerów i tyle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISU-152 zapowiedziała Tamcia, więc będzie cudowny (bazuje na ich IS-2), a ten stary złom dragona zapakowany w nowe pudełko z pomarańczową obwódką, to niezły chwyt na frajerów i tyle :>

Tylko żeby cena była w miarę normalne... a nie jak w niektórych sklepach JS-2 od tami kosztuję ok. 170 zł

 

Nie wiem czy takie coś było ale, zapowiada się ciekawie

 

pakr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby cena była w miarę normalne... a nie jak w niektórych sklepach JS-2 od tami kosztuję ok. 170 zł

Tyle kosztują obecnie nowości najlepszych producentów(nie przepaki). Taniej za ISU nie będzie - za jakość, a przede wszystkim nietuzinkowość się płaci i tyle. Cena będzie zbliżona jak mówi Ritter, do Jagtigera, lub niedawnej Matildy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli póki co będzie trzeba poczekać aż ciutkę stanieje albo zamówić za wielkiej wody ;)

A co do ceny to wiem, że za jakoś trzeba płacić ale zauważyłem, że w sumie od Tami tylko parę modli utrzymuję dość wysoką cenę... w tym właśnie JS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym jest, ostatnie dostawy droższe - fakt. Ale swego czasu kupowałem w zwykłym internetowym sklepie ISa-2 za 120zł.

 

A co do Panzerabwehrkanone 43 L71, to będzie iście piękny model. Super zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że takiego tygrysa można dostać za 90 zł (jak się dobrze trafi) a JS widnieje za 120-170 zł... W exito pamiętam był najtańszy i kosztował ok 130 zł ale teraz patrze, że już nie ma...

A w wale to nowy model nie jest...

 

Dobra dość jęczenia bo to nie o tym wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zapowiedź Smoka

Żadne zapowiedzi, stare modele + stare figurki.

To nie do mnie, pisz do Dragona. U nich są to nowości, a jak u nich są to nowości (producent) tzn. że są to nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter bez przesady z tą mamoną, kotlet odgrzany ale cena jakaś kosmiczna nie jest. Fakt w Polsce niedostępne ale za granicą raczej bardzo przystępna cenę mają. Wydaje mi się że dla osób, które zaczynają z modelarstwem szczególnie młodzi ludzi to oferta jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ritter, dla ludzi, którzy zaczynają z modelarstwem najlepsza ofertą są w miarę nowe (nie najnowsze ze względu na cenę) modele TAMIYA. Wszystkie od nr 150 w górę są samoskładalne - nie to co te stare Dragony.

Zapowiadana cena ISU-152 na LM i HB to ok 46 USD, a więc coś pomiędzy Matyldą i Jagdtigerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1123 masz racje że stare modele Tamiya są bardzo atrakcyjne dla młodych modelarzy z tego względu że lepiej się skleja jednak jak dla mnie modele Dragona nawet te starsze oferują więcej i lepszy poligon doświadczalny. A to że trzeba szpachlować itp. to sama przyjemność Tak szczerze to zależy kto co lubi jeden lubi po prostu skleić i pomalować a inny woli się pomęczyć i przerabiać wszystko zależy od chęci i zdolności manualnych. LM i HB to ceny mają dużo niższe niż nasze krajowe tak więc do tych 46 USD trzeba doliczyć z połowę tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc temu, kupiłem tamiyowskiego IS-2 w Pelcie na Świętokrzyskiej, za jedyne 137 zł. Tego smego, widziałem godzinę później w "słynnym" Has-Hobby za około 180 zł.

 

Cieszy mnie bardzo, że "Tamamija" wypuści ISU-152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc temu, kupiłem tamiyowskiego IS-2 w Pelcie na Świętokrzyskiej, za jedyne 137 zł. Tego smego, widziałem godzinę później w "słynnym" Has-Hobby za około 180 zł.

No właśnie o to mi chodzi, że cenna tego modelu strasznie się waha... Tj. cena PzKpfw III ausf N...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
i zapewne lepsza jakość wyprasek.

Zapewne nie... Premium Edition to starsze modele plus blaszki, metalowa lufa, metalowe liny. Nie zawsze wszystkie powyższe, niemniej generalnie taka zasada. Niestety im nowsze Premium edition, tym dodatków mniej.

 

Tak czy tak, Tristarowy Flakpanzer I jest od niego lepszy i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... zamiast wypuszczać kolejne modele hitlerowskich pancerów, czy zestawy figurek pachołków hitlerowskiego reżimu, Dragon mógł by wypuścić coś, czego brakuje... Może jakieś FT-17, T-26, T-28 albo innego dziwoląga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.