Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogłem edytować postu więc:

 

I tak, jedynymi nowościami w 72 będą Pz.III M/N i M3A1 Half-Track.

 

Moje nie dopatrzenie, dochodzi jeszcze Brummbar i SturmTiger

7242s.jpg

7290s.jpg7358s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO! Brummbar - to będzie ładny model... ( szkoda , że za 90 zł ) - chociaż trzeba uważać, bo Dragonowi w tej skali już raz zdarzył się mały regres za ~ 50zł z modelem Tygrysa - hybrydy ( Tiger I Gruppe Fehrman ) Chyba poczekam na śmiałka, który zrobi in-boxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to chyba w 1:72 w zapowiedziach Revell ma Panzer III M. Zapewne lepsza byłaby decyzja o wznowieniu czwóreczek

ale przecież Pz.IV jest jak grzybów po deszczu, nawet jako limuzyna i w wersji sportowej. To byłoby przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to chyba w 1:72 w zapowiedziach Revell ma Panzer III M. Zapewne lepsza byłaby decyzja o wznowieniu czwóreczek Smile

 

Fakt jest w zapowiedziach M-ka. I chyba jak już bym miał kupować to tańszą i trochę gorszą od Revella niż płacić nie wiem ile za Dragona, bo i tak mnie czeka kupno Mausa i E-100 jak Dragon je wznowi + dojdą i inne 72 Dragona warte zainteresowania.

 

A IV za dużo w 72 nie ma, coś tam jeszcze Hasegawy, ale to drogie i mówiąc szczerze raczej cienkie modele. A z tego co słyszałem te Revella J i H były całkiem przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

I kolejna zapowiedź, niedługo pojawić się w sprzedaży na naszym rynku:

 

Armata polowa 15 cm s. IG 33 - Dragon 1/35

 

Dragon_6261_infantrygun.jpg

 

Dziwi mnie jedna rzecz, dlaczego jest sześć figurek, powinno być siedem, tyle wynosiła obsługa tego działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeden zginął ? na wojnie tak bywa czasem

Hmm, fakt, nie pomyślałem o tym

Ale fajny model, pasuje do dioramki z września 1939r. lub przeróbki Pz.I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeden zginął ? na wojnie tak bywa czasem

Hmm, fakt, nie pomyślałem o tym

Ale fajny model, pasuje do dioramki z września 1939r. lub przeróbki Pz.I.

 

Po co przerabiać skoro jest bardzo dobry zestaw już gotowy też produkcji Dragona. A swoją drogą na pewno zestaw będzie sporo kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem ile będzie kosztował. Wydaje mi się, że powinien być tańszy od zestawu Pz.I + armatka w/w, przecież figurynki nie mogą być droższe od modelu czołgu?!

 

Edit: armatka jest już w sprzedaży i kosztuje 95 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: armatka jest już w sprzedaży i kosztuje 95 zł.

 

Racja, 95 zł. Obejrzałem go i powiem, że ładny jest, te gumiaste elementy bardzo przyzwocie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przecież nikt tobie nie każe kupować. Jak dla mnie, model armaty z sześcioma figurkami za 100-wę, to nie aż tak dużo, oczywiście jak by było taniej nic bym nie powiedziała, np. 85 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ty chłopie reflex!!

Większość o tym "wydarzeniu" wie od środa, 10 marca br.

 

ps. do adminów: ustawcie zegar na serwie, obowiązuje czas zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ty chłopie reflex!!

Większość o tym "wydarzeniu" wie od środa, 10 marca br.

 

ps. do adminów: ustawcie zegar na serwie, obowiązuje czas zimowy.

 

 

Spokojnie Skala72 nie bój się nie robię Twojej stronie konkurencji więc nie musisz małpować. W temacie o tym zestawie mowy nie było więc chyba dobrze zawarłem informację. A tak na marginesie spójrz na Twoje wpisy np. na temat modeli Tasca z których chciałeś zrobić odkrycie a kilka osób napisała już co o tym sądzi szczególnie o Tobie bo o jakości modeli już dawno wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.