Skocz do zawartości

Scania 620 Koni Mechanicznych V8 6x4


lolek300124

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Starałem się jak najlepiej spasować te elementy ale jak spasowałem je z drzwiami to przy grillu nie było dobrze a jak przy grillu było to przy drzwiach już nie więc tak po miedzy przymocowałem to. A co wyszło to wyszło inaczej nie mogłem starałem się ze wszystkich sił. Warstwa podkładu zeszlifowana ,poprawiony to przy oświetleniu globu, nad drzwiami to w kształcie "U" ogólnie to wszystko delikatnie zeszlifowałem i powyżej wyżej wymienionych elementach trochę mocniej i psiknąłem podkładem drugą warstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja!! pomalowałem jedną warstwą kastę(jeszcze będzie malowana ,bo po 1 to pierwsza warstwa , a po 2 to widać jeszcze podkład w miejscach uszczelek)

 

ff119a97f132f5a8med.jpg

ea8bf7df8be9143emed.jpg

03e17490fab2431bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma dziwną strukturę wygląda to wedle mnie gut!!!!!

 

Zdjęcie!!

79fc6d73770e3b40med.jpg

 

Może to wygląda wedle ciebie źle ale zaznaczyłem ,że to pierwsza warstwa i będzie jeszcze małym ziarnem szlifowane po którym będą nakładane kolejne warstwy lakiery a na koniec lakier bezbarwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy efekt końcowy jaki wyjdzie , Dla mnie szczerze powiedziawszy lakier wyszedł bardzo dobrze ( nie chwaląc się oczywiście) nie widzę żadnych zacieków, poprochów ,zważonej farby, więc dla mnie to jest dobrze nałożona farba. Fachowcy mogą mi zarzucać jakieś swoje uwagi, ale uważam, że lakier jest dobry. Jak powiedziałem na początku zobaczymy elekt końcowy ,bo będzie nakładane jeszcze kilka warstw farby,oraz z 2 warstwy lakieru bezbarwnego.

 

Pozdawiam i też życzę wesołych świąt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma żadnych zacieków i paprochów nie oznacza ze jest dobrze. Wygląda to tak jak byś dal grubszą warstwie, przez co zrobiła się skórka pomarańczy. Zeszlifuj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z pewnością wina źle wyszlifowanego podkładu... Jak dawałeś zdjęcia kasty z podkładem to miała taką samą fakturę jak teraz .

 

PS. Kurczę, Meksyk wyprzedziłeś mnie, nie zauważyłem, że jest jeszcze jedna strona tego tematu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku jedną stronę wyszlifowałem już do podkładu ,po świętach wezmę się za resztę! Mam nadzieję że już takie coś nie wyjdzie! Dobra dzięki za rady i życzcie mi powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam trochę zapomniałem o tym temacie więc go uaktualniam.

 

Zdjecia

 

Zrobiłem wszystko co w moich siłach żeby zlikwidować tą skorkę pomarańczy i w 70% to się udało.

018e70c95ffced1emed.jpg

58626e3283a5800f.jpg

8734e9b931bfb698med.jpg

93a119c3336fb8f6med.jpg

682d8253c049915fmed.jpg

Wnętrze:]

869766a4bbb547d0med.jpg

899a0b61e264a085med.jpg

 

 

Sory za jakość niektóych zdjęć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Całość się prezentuje ekstra, ale mam pytania:

 

- Coś ten fotel dziwnie wygląda po stronie kierowcy? czy będzie poprawiany?

- Mógłbyś mi zrobić fotkę błotników z bliska i podtrzymania ich do ramy?

 

Międzyosiówki dodają smaczku

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za pozytywny komentarz.

Tak kolego fotel kierowcy będzie pprawiany ponieważ malowałem go pędzlem i mieszałem farbę oddzielnie na każdy fotel i nie dobrałem takiego samego koloru do obydwu foteli, były one malowane jeden po drugim w odstępie 2 dni.

Szczel fotkę nadkoli jutro albo w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem, chętnie bym dowiedział się jak to jest (bo mogę mieć w swojej malutki problem).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zobaczyć jak te błotniki przykleiłeś do ramy

 

Nie żeby na złość komentować, przyjrzeć się dużo mi pomoże.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.