Jump to content

CAMARO IROC Z - Monogram 1:8

Recommended Posts

• Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tornado - jeśli chodzi o napisy na fotelach, to biorąc pod uwagę 5 ostatnich wpisów (bez Twojego z 7:26) jest w tej kwestii: NIE-TAK-NIE-TAK-NIE. No to żeby było ładnie, napiszę: TAK. A poza tym to takie jest też moje zdanie. Powodzenia w dalszej budowie.

Jak narazie jest 3 : 3, a może napisy dać tylko na oparciach foteli i na drzwiach bo przyznam się, że na siedziskach nie podobają mi się - w/g mnie za dużo jest ich. Czyli tak jak to widać obecnie na ostatnim zdjeciu.

Dać z jedno na siedzisko nie zaszkodzi ,ale na cały fotel zdecydowanie nie .

Pozdrawiam.

I kolorystykę proponuję drugiego zdjęcia.

Na pierwszym i drugim zdjęciu kolorystyka jest ta sama (z tego samego samochodu). Nie będe już przemalowywał tapicerki, jedyne co mogę zrobić, to domalować kolorowe paski tak jak na trzecim/ostatnim zdjeciu.

To i ja może dorzucę swoje 3 grosze.

Ja osobiście dałbym jeden napis na oparciu na wysokości tego najniższego ze zdjęcia, bez malowania kolorowych pasów, a drzwi zostawiłbym czyste bez napisu... "ale wybór należy do Ciebie" jak mawiał Głos z "Randki w ciemno"

Narobiłem się dzisiaj jak osioł, a wyników prawie nie widać. Prysnąłem clearem wnętrze i zwashowałem je farbkami olejowymi. Efekt końcowy nie spodobał mi się, więc spowrotem przemalowałem wszystko do poprzedniego stanu, a jutro jeśli zdążę (jadę w trasę) zrobię drugie podejście.

Zabrałem sie również za kastę. Przeszlifowałem ją na mokro papierem 2000 i prysnąłem podkładówką pod metalik. Po wstepnym wyschnięciu farby ukazało mi sie kilka drobnych zacieków Trzeba będzie poczekać do jutra aż całość porządnie wyschnie i wówczas zrobię poprawki. Obecnie całość wygląda tak:

5ec00bd6fd344558.jpg

f23001ddc68d5499.jpg

3a564541eb8d6ae8.jpg

Bordowy z kremowym wnętrzem po jednej naklejce mógłbyś dać, byłoby ładnie, czekam na wnetrze z wykładziną

Nie wiem czy ma to jeszcze jakieś znaczenie ale mi zdecydowanie bardziej odpowiada konfiguracja zaznaczona na fotce:

d42c3f5fe2d85ebamed.jpg

Dzięki koledzy za rady, ale decyzja już zapadła. Napisy będą, a właściwie już są tak jak na zamieszczonych zdjęciach. Jak widać zacząłem już uzbrajać wnętrze Okleiłem podłogę wykładziną od przodu foteli do tylnej kanapy, resztę podłogi obiję jak tylko przyjdą dywaniki z Francji. Na górne elementy drzwi dałem imitację skóry, a także przykleiłem zamki z podłokietnikami - deska, panel pomiędzy fotelami i same fotele narazie są umieszczone tylko do przymiarki, a oto fotki:

3b75efcadb347fae.jpg

1f440b6246c56631.jpg

a9c91ea284c8a505.jpg

Zdziwił mnie tylko kąt nachylenia kierownicy - praktycznie pionowo

Raczej poziomo To dlatego, że zarówno kierownica jak i kolumna jeszcze nie są przymocowane do deski (są włóżone na sucho - deska też).