Skocz do zawartości

[HUMVEE] - dyskusja ogólna o HMMWV/Humvee/Hummer


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem, na ile można wierzyć stronie Jadaru, ale w ostatnim linku, na dole widać co jeszcze kupili klienci, którzy nabyli to cudo. Widnieje tam pozycja zestawu Rhinio Czyli jednak ktoś kupił te dwa produkty

Z drugiej strony, patrząc na kolejną nowość:

http://www.jadarhobby.pl/legend-lf0119-vehicle-driver-p-20520.html

Ktoś dokupił do tego ziomka sporo innych rzeczy. Wydaje mi się to albo chwytem sklepu, albo ktoś obrabował bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj będąc w Toruniu zobaczyłem na żywo humvee (nasze wojsko na rynku pokazywało swoje pojazdy) Ja oczywiście pobiegłem obejrzeć naszego humvee (pojazd był bardzo oblegany) Humvee na żywo zrobił na mnie ogromne wrażenie

th_1-2.jpgth_2-2.jpgth_3-2.jpg

th_4-2.jpgth_5-1.jpgth_6-1.jpgth_7-1.jpg

th_8-1.jpgth_9-1.jpgth_10-1.jpgth_11.jpgth_30.jpg

th_40.jpgth_41.jpgth_36.jpg

Pozdrawiam Piotrek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Wiem coś o tym jakie wrażenie robi polski Humvee Miałem okazję nawet jeździć Tej wersji (M1045A2 ze Spike`m) nie było tak ładnie obstrykanej.

Tylko złam linijki z miniaturkami, bo trochę się forum rozjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, dzięki za zdjęcia. Nie masz może przypadkiem więcej zdjęć przedziału ładunkowego? Ciągle mnie zastanawia jak magazynki i inne klamoty są mocowane we wnętrzu. Oczywiście chodzi mi o polską wersję. Do innych jest mnóstwo zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Co do samego pojazdu, to bagażnik jest inny niż np. w M1025A2 W ogóle pomijając wygląd zewnętrzny, bo to oczywiste, nawet nie przypuszczałem, że takie różnice są też we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić coś w tym rodzaju (używając innego dopancerzenia drzwi, tego z Blast Models):

th_Irak618.jpg th_Irak619.jpg

 

albo model z pudła.

th_Irak217.jpg

 

Te koła bez napisów to MIG Productions.

 

 

Możesz wrzucić dokładne fotki tego zestawu Blast Models

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te drzwi nie mają doklejonych pewnych części, to po szlifie mógłbyś nawet zrobić wersję M1045/43 A2. Oczywiście polską. Więcej będzie można powiedzieć po zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popstrykasz, to może coś dobiorę ze zdjęć pod Twoją koncepcję.

 

EDIT. pomyliły mi się zestawy - nie wiem czemu myślałem, że w tym zestawie BM są niskie pancerne drzwi, takie do połowy. Dlatego wrzuciłem te zdjęcia na poprzedniej stronie. Tymczasem są tam imitacje zwykłych drzwi z M1025 z dospawanymi płytami pancernymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.