Skocz do zawartości

[HUMVEE] - dyskusja ogólna o HMMWV/Humvee/Hummer


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Ważna sprawa.

 

Zbliża się pierwotnie ustalony termin zakończenia naszego projektu grupowego HUMVEE (31.07.2010). Dlatego też - demokracji tu nie ma - dwuosobowy zarząd projektu w postaci Qdłatego (ojciec pomysłodawca) i mnie (dyrektor założyciel) zdecydował co następuje:

 

1. Termin zakończenia projektu zostaje przesunięty na 31.12.2010.

2. Po terminie 31.07.2010 Koledzy modelarze proszeni są o niezakładanie nowych tematów warsztatowych.

 

Czyli te dodatkowe 5 miesięcy mamy na ukończenie rozpoczętych warsztatów. Jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę dołączyć - ma na to czas do 31.07.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2. Po terminie 31.07.2010 Koledzy modelarze proszeni są o niezakładanie nowych tematów warsztatowych.

 

To fajnie bo ja planowałem Humvee ale poczekam do końca tego miecha bo widzę ,ze 3/4 hummerów robionych na forum to tutaj idzie

 

Czyli rozumiem, że nie chcesz brać udziału w projekcie, jeśli chcesz czekać z założeniem warsztatu. Bo gdybyś chciał brać udział, to raczej musiałbyś założyć warsztat w lipcu, a nie po 31.07 ("ale poczekam do końca tego miecha")

 

 

Przy okazji do kolegi redtank, jeśli jeszcze tu zagląda:

Sprawdź PW, wysłałem Ci parę fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ludlego.mil. Wyjaśnię więc na wszelki wypadek obecne warunki projektu grupowego HUMVEE:

- aby wziąć udział w projekcie, trzeba założyć warsztat (lub przenieść trwający). Tym samym, aby w projekcie zaprezentować galerię modelu Humvee, wcześniej musi być założony warsztat;

- jeżeli ktoś jeszcze chce wziąć udział w projekcie, może założyć warsztat do dnia 31.07.2010. Oczywiście jeżeli ktoś po tym terminie warsztat założy, nie będę nikogo wyganiał. Jednak termin ten jest konieczny, aby zakończyć jakoś bezboleśnie nasze grupowe przedsięwzięcie;

- po terminie 31.12.2010 (czyli mamy 5 miesięcy od 31.07.2010 na dokończenie rozpoczętych warsztatów) wszystkie wątki zostaną przeniesione do odpowiednich miejsc w tym dziale forum, a sam projekt zlikwidowany. Między innymi po to, aby odblokować miejsce dla innych projektów grupowych.

 

Jeżeli więc, kolego ludlego.mil, chcesz do nas dołączyć, masz prawie 3 tygodnie na założenie warsztatu. Zapraszam. Jeżeli nie - zapraszam tylko do dooglądania i komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubsiz to jest w 100% logiczne wszystkie Hummvery z warsztatami idę do tego projektu lub do I&A bo żadnych Hummve nie ma w kategorii: pojazdy Wojskowe

Przecież nie ma przymusu. Projekt grupowy to tylko propozycja, gdzie zapraszamy budujących modele Humvee. Ech, kończmy te bzdury, bo finał MŚ się zaczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę spamić u kubisza ale muszę .Kolego ludlego te bezsensowane posty niedość , że nic nie wnoszą do tematu , nic nie można z nich zrozumieć -przypuszczam , że mongolskiego bym się łatwiej nauczył niż odczytując te posty

Moim zdaniem powinno być jakieś pouczenie albo BAN

To się robi niesmaczne ...

Pozdrawiam Serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie: czy osłona przednia (taka jaka jest dodawana przez Italeri do najnowszego modelu Humvee M1097, jest juz osłoną standardową w tych pojazdach, czy tylko jedą z propozycji? To że taka osłona istnieje w rzeczywistości jestem pewien - widziałem ja gdzieś na fotce. Czy ktos zna jej fachowa nazwę,czy jest montowana w jakiś konkretnych wersjach pojazdów, czy tylko jest montowana na pojazdach jakiegos konkretnego państwa? Czy ma ktoś może chociaz kilka fotek takich pojazdów, obojętnie jakiej serii produkcyjnej. To dla mnie ważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do fachowców od nieustannego lajkonika w sprawie HUMVEE:

Dlaczego niekóre z pojazdów maja wysunietą maskę z chłodnicą, jak np. nasze Humcie ŻW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od wariantu M1113 ECV (Expanded Capacity Vehicle) powiększono chłodnicę (zmieniono silnik na mocniejszy), która nie mieściła się pod "starą" maską. Dlatego zmieniono te elementy - grill chłodnicy wysunięto do przodu, jest on stały - przy "starej" masce otwierał się razem z nią:

- "stara maska":

maska_07.jpg

- "nowa" maska:

01-24.jpg

 

Powiększona chłodnica występuje w wersjach:

- M1113 ECV,

- M1114 UAH,

- M1116 UAH,

- M1151 UAH,

- M1152 UAH Cargo/Troop Carrier,

- M1165 UAH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.