Skocz do zawartości

Trumpeter Su-24 1:48


Chwat

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa suczka od Trumpka w 1:48. Nic tylko czekać aż pojawi się w sklepach

 

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=803

 

http://www.arcforums.com/forums/air/lofiversion/index.php?t101120.html

 

I tak na marginesie... Istnieją białoruskie kaliki do suczki w 1:48 ??

 

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamieszczonej tabeli moją uwagę zwrócił taki fragment tekstu do tego modelu

 

Total Plastic Parts 697pcs

 

chyba będzie co sklejać

 

Hehe, przynajmniej po jej zakupie będę miał robotę zagwarantowaną na cały rok A cena pewnie będzie się wahać w okolicach 200zł Teraz przynajmniej wiem co chcę pod choinkę Może jeszcze na zimowy konkurs bym się wyrobił

 

Pozdrawiam

 

Edit: Wszystko ładnie pięknie ale ten kloc ma 50cm długości!!! Już myśle gdzie go upchnąć

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
I tak na marginesie... Istnieją białoruskie kaliki do suczki w 1:48 ??

 

Gdyby brak odpowiedzi na to pytanie wiązał się z tym, że po prostu umknęło ono uwadze czytelników, pozwalam sobie je powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie znalazlem suczke za okolo 250 zeta Jeszcze przeleci przez Usy i w domu bedzie. Jesli ktos chcialby sie podpiac z zamowieniem, dac znac na PW to kupie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Trzy dychy na karku a rozumu jak u gówniarza... wszystkie wady tego modelu opisane są w szczegółach w necie a ja mimo to nie mogłem sobie odpuścić - "jak zwykle pieprzenie w bambus czubów przykładających wszystko do planów i zawodzących nad milimetrowymi odstępstwami i niedokładnościami", myślałem... tymczasem ten model jest naprawdę skopany w zasadniczych punktach - nos, oszklenie, linia kadłuba za kabiną, o okolicy dysz nawet nie wspominając! Nie trzeba tu nic mierzyć , przykładać, skanować i prześwietlać - wystarczy porównać ze zdjęciami z netu!

 

***** ***!

 

Myślę, że ten model można porównać do Miga-21MF Academy w tej samej skali.

I życzyć sobie wytrwałości, jaką mieć musieli miłośnicy dwudziestychpierwszysch składając a potem codziennie patrząc na te wyroby migopodobne;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli ktoś chce zrobić w miarę sensowny model Su-24M w 48emce, powinien rozważyć zakup zestawów korekcyjnych robonych przez ruski Komplekt ZiP http://scale-shop.ru/

W Eurokołchozie na razie dostępne chyba tylko ze strony euromodelshop.ch, choć ruscy chyba tez będa ze swojej strony sprzedawać na tzw. zachód.

 

(kiedy sobie policzyć, ile to wszystko kosztuje, to ręce opadają...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.