Skocz do zawartości

Sopwith Snipe Late 1:32 Wingnut Wigs


RH

Rekomendowane odpowiedzi

WingNut-Wings-1-32-Sopwith-Snipe-Late1.jpg

No i wreszcie coś z mojego priorytetowego tematu ,czyli samoloty z naciągami

czyli Sopwith Snipe w wersji po pierwszej wojnie światowej

 

Samolot w barwach 111 Sqn. "A " Flight Commander Duxford 1924.

 

Malowania tego oczywiście nie ma w zestawie . Żeby wykonac to malowanie zakupilem kalki firmy Pheon Decals .

Image3.jpg

Image7.jpg

 

Jedno muszę napisać ,co do wyżej wymienionych kalek ,że mimo ceny sa bardzo dobrej jakości ,i z pełną odpowiedzialnością ja polecam .Po za tym jest tam kalek na bardzo wiele malowań .Jest w czym wybierać

PB291010.JPG

 

No ale dość tych wywodów ,czas na sam modelik ,a ...więć ,..proszę bardzo

gf.jpg

 

PB291011.JPG

PB291012.JPG

PB291013.JPG

PB291014.JPG

PB291015.JPG

PB291016.JPG

PB291017.JPG

PB291018.JPG

PB291019.JPG

PB291020.JPG

PB291021.JPG

PB291022%252520-%252520Kopia.JPG

PB291022.JPG

PB291023%252520-%252520Kopia.JPG

PB291023.JPG

PB291024%252520-%252520Kopia.JPG

PB291024.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Strasznie dużo tych pytań a ja nie cierpię odpowiadać ,szczególnie pisać ,wole słowo mówione

po pierwsze to z jakich odmętów wytargaliście ten model ,ak to tak dawno było klejone .Ja dawno o nim zapomniałem choć w domu nadal stoi na honorowym miejscu obok DH 9 .Jako że to dawno klejony model to odpowiadam na drugie pytanie jak dobrze pamiętam to zdjęcia nie byly robione w "namiocie" tylko skleiłem z białych kartek z bloku taki "domek ' i tam to pstrykałem. Jeżeli chodzi o linki to tutaj jest sprawa bardziej poważna ,bo ilu jest modelarzy ,ile jest materiałów z których robi sie linki tyle metod .na necie jak sie poszpera to ludzie pokazują jak to robią .w skrócie w przypadku tego modelu to zastosowałem metodę ,wklejenia na końce odpowiednio dociętej linki EZ rurki 0.4mm potem spłaszczone i wklejone w otwory w modelu . w tym przypadku bylo to zgodne z oryginałem ,gdyż ten samolot miał płaskowniki zakręcane na śruby

. dla ciekawych tej konstrukcji odsylam do publikacji "Windsock Datafile" z tym samolotem .tam sa zbliżenia tych detali . I TO TYLE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.