Skocz do zawartości

C.160G Transal Gabriel Heller 1:72


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy-1.JPG Pierwszy model w Nowym Roku 2015 ! Niestety nie zbyt fortunny ,a dokładnie "skopany!!!!

Uprzedzając grono kolegów w krytyce tego modelu ,napisze wprost: Model do D...y po prostu kicha , Taki sobie sklejony od niechcenia .

Prawda jest taka że raczej to zabawka a nie model .Już tłumacze w czym sens .Wypraski są tak zrobione ze ten samolocik można złożyć w całości na zatrzaski bez używania kleju ,do tego jest bardzo prymitywny linie wypukle a kalki też niezbyt urodziwe . Niestety to nie moja "bajka ",osobiście skleiłem go ,a właściwie złożyłem tylko z czystej ciekawości ,stąd wyszedł tak jak widać .Byle babolem nie będę sobie zatruwał życia ,i tracił czasu.

Model dość spory jak na 1:72 więc nie za bardzo mieści się w kadrze aparatu

 

A WIĘC KOLEDZY !!! DO DZIEŁA !!ZGNÓJCIE GO Z GÓRY NA DÓŁ I Z LEWADO PRAWA!!!!!!!!!!!!!MACIE MOJE PRZYZWOLENIE

Wszystko zależy od waszej inwencji

PC270421.JPG

TransallGabriel.jpg

P1090002.JPG

P1090003.JPG

P1090004.JPG

P1090005.JPG

P1090006.JPG

P1090007.JPG

P1090008.JPG

P1090009.JPG

P1090010.JPG

P1090011.JPG

P1090012.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Nie przesadzaj ,on naprawde jest skopany !:)

Być może. Ale nie wnikam merytorycznie. Ogólne wrażenie jakie sprawia Twój model jest bardzo pozytywne. Oczywiście można się czepiać że kalki nie tak, że szyby dziwne, że łączenie skrzydeł nie takie ale po co. Napisałeś że to raczej zabawka i składałeś z czystej ciekawości. Więc jak na takie potraktowanie wyszedł super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Nie przesadzaj ,on naprawde jest skopany !:)

Być może. Ale nie wnikam merytorycznie. Ogólne wrażenie jakie sprawia Twój model jest bardzo pozytywne. Oczywiście można się czepiać że kalki nie tak, że szyby dziwne, że łączenie skrzydeł nie takie ale po co. Napisałeś że to raczej zabawka i składałeś z czystej ciekawości. Więc jak na takie potraktowanie wyszedł super.

No to coż moge napisać ....dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo jesteś prowokatorem, albo masochistą

 

Zgadzam się z Przemkiem wygląda bardzo fajnie.

Przede wszystkim ciekawa wersja. Tu na plus, że to nie jest zwykły

Transall, bo one są troszkę nudne ale to rzecz gustu.

Model "złożony" poprawnie, pomalowany ładnie i starannie, myślę że się czepiasz

Jedyne co Ci nie wyszło jak widzę, to prowokacja do zjechania Cię za ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo jesteś prowokatorem, albo masochistą

 

Zgadzam się z Przemkiem wygląda bardzo fajnie.

Przede wszystkim ciekawa wersja. Tu na plus, że to nie jest zwykły

Transall, bo one są troszkę nudne ale to rzecz gustu.

Model "złożony" poprawnie, pomalowany ładnie i starannie, myślę że się czepiasz

Jedyne co Ci nie wyszło jak widzę, to prowokacja do zjechania Cię za ten model

 

Wiem co piszę ZDJĘCIA KŁAMIĄ Jest po prostu przecietny ,A to ze ładnie pomalowany ,to raczej sprawa jakiejś tam wprawy gdy przerabiam średnio 30 modeli rocznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego kamuflaż jest zielono-brązowy, skoro na wszystkich zdjęciach i rysunkach jest zielono-szary?

 

A modelu gnoić nie będę, bo mi się podoba.

To wina oświetlenia

P1090001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.