Skocz do zawartości

[G]Kingtiger Porsche Turret w/Zimmerit Pz.Ers.Ausb. Abt. 500


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nazywam się Piotrek, sklejam od równo 3 lat i 7 dni i chciałem wam pokazać mój 63 model.

 

Powstał z bardzo dobrego zestawu Dragona, który miałem przyjemność otrzymać jako Grand Prix sponsora www.hobbyta.sklep.pl w I Zimowym Konkursie Modelwork. Od siebie dodałem blaszane błotniki Griffon modelu i dwie figurki Legend Productions. Jaki koń jest, każdy widzi. Dużo można zobaczyć w warsztacie: viewtopic.php?t=15271

 

DSC_3730.jpg

DSC_3736.jpg

DSC_3740.jpg

DSC_3742.jpg

DSC_3748.jpg

DSC_3751.jpg

DSC_3755.jpg

DSC_3757.jpg

DSC_3762.jpg

DSC_3768.jpg

DSC_3771.jpg

DSC_3772.jpg

DSC_3773.jpg

DSC_3775.jpg

DSC_3781.jpg

DSC_3783.jpg

DSC_3784.jpg

DSC_3786.jpg

DSC_3791.jpg

DSC_3792.jpg

DSC_3795.jpg

DSC_3801.jpg

DSC_3802.jpg

DSC_3808.jpg

DSC_3811.jpg

DSC_3816.jpg

John, mówiłem Ci, że to nie była uczciwa wymiana. Ale nieeeee, Ty zawsze swoje
I kij, chociaż nam elektronika nie siądzie.

DSC_3907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotruś. Jestem Grzesio i skleiłem zaledwie 2 modele.

Twója 63 praca bardzo mi się podoba, szczególnie to że jest taka czyściutka i wygląda na nowego tygryska.

Mimo to nie podzielilbym się z Tobą kukułkami na placu zabaw , bo nie zrobiłeś obiecanego opisu nowego psikadełka ;) Obiecałeś.....

;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to nie podzielilbym się z Tobą kukułkami na placu zabaw , bo nie zrobiłeś obiecanego opisu nowego psikadełka ;) Obiecałeś.....

Każdy model jest malutkim opisikiem aerografu ;)

Postaram się na dniach coś sklecić

 

P.S. czekam na pantere obiecywaną z zeszłego roku z dioramką )

Już wyciągnięta moja dioramka z Panterą G z zeszłego roku, niedługo popchnę do przodu. I będzie Pan Zippo! Póki co sklecam Panterę F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za niemiecką myślą techniczną z IIWŚ, ale Twój warsztat bardzo mi się podoba. Jak dla mnie modele są akuratnie, dyskretnie sciachane i zapaskudzone; nie za dużo, nie za mało, w sam raz. I perfekcyjnie wykonane. Pozdrawiam.

(modelarstwem zajmuję się 1,5 roku i skleiłem circa 4,5 modelu-dżołk taki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry model. Fajne kolorki kamo, figurki także niczego sobie. Podoba mi się pomysł z delikatnymi przetarciami zimmeritu. Brudzing także udany, chociaż dla mnie troszkę za słaby, ale pojazd robiony na podstawie zdjęcia, więc tutaj też nie mam do czego się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nikt nie zauważył, że MG w wieży jest zamalowany na bazowy kolor ;] Swoją drogą sam to niedawno zauważyłem.

Dzięki za wszystkie komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.