Skocz do zawartości

[G]2K11 'Krug'/SA-4 'Ganef' , tankmania, 1:35


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Sam pojazd jest już właściwie gotowy, brakuje mu paru szczegółów do dokończenia ale przez najbliższe tygodnie czekają mnie boje w kampanii wrześniowej i raczej za modele się nie zabiorę, tak więc pomyślałem że dziś dam galerię.

 

Warsztat tu:

viewtopic.php?t=20962

 

Jakby ktoś go nie śledził to jest to żywiczny zestaw firmy tankmania, lekko przerobiony do konfiguracji z podniesionymi rakietami.

Prace nad tym modelem były samą przyjemnością i upłynęły bez przeszkód, pogratulować twórcy takiego modelu. Mogę go polecić każdemu kto chce mieć nietypowo wyglądający model w swojej kolekcji.

 

Zdjęcia:

 

th_Kruggaleria001.jpgth_Kruggaleria002.jpgth_Kruggaleria003.jpgth_Kruggaleria004.jpg

th_Kruggaleria005.jpgth_Kruggaleria006.jpgth_Kruggaleria007.jpgth_Kruggaleria008.jpg

th_Kruggaleria009.jpgth_Kruggaleria010.jpgth_Kruggaleria011.jpgth_Kruggaleria012.jpg

 

 

Model w przyszłości otrzyma podstawkę z czołgistą (jeszcze nie dokończonym):

 

th_Kruggaleria013.jpgth_Kruggaleria014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaale badziew

Nie no, moje zdanie znasz - świetny poza tymi niedoszlifowanymi miejscami na rakietach (które czynią z Ciebie tylko nędznego sklejacza a nie prawdziwego modelarza ) to naprawdę nic tylko podziwiać

 

pzdr.

 

P.S.: Achhh i zapomniałem o tej oderwanej kalce na jednej rakiecie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.: Achhh i zapomniałem o tej oderwanej kalce na jednej rakiecie

... której byś nie zauważył gdybym ci na ostatnim spotkaniu tego paluchem nie pokazał.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie nie gustuję w gąsienicach, ale wszelkie samobieżne zestawy OP/Oplot robią na mnie wrażenie.

Czy czasem w LWP takie wynalazki nie jeździły i nie jeżdżą do tej pory?

Nie ukrywam, że np. taka Tunguska w Twoim wykonaniu byłaby ciekawym tematem.

ps. przepraszam za brak merytorycznego wkładu w dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, coś mnie trapi. Nie, spokojnie nie chodzi o wykonanie modelu, bo to akurat jest kosmos i model z pierwszego miejsca na każdym konkursie. Zastanawia mnie wielkość figurki. Kadłub sięga ludkowi do ramienia. Coś mi się widzi że ludek jest lekko przeskalowany. Na ostatniej fotce z podstawką widać, że takiemu dryblasowi musiało być tam w środku piekielnie ciasno i nie był tam sam.

Albo faktycznie to pudło było diabelnie niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi Pawle napędziłeś wątpliwości z tą figurką, ale ją zmierzyłem i po przeliczeniu wyszło by że ma ok 183cm wzrostu, niższy ode mnie więc ok. Bardziej by mnie martwiło to czy się przeciśnie przez właz, skoro ma kombinezon założony na sweter i na to jeszcze kurtkę...

 

A co do wielkości samego Kruga to faktycznie nie dałem żadnego porównania, co teraz nadrabiam.

Zdjęcie z Szyłką i niesklejonym kadłubem od SAM-6:

 

th_Kruggaleria015.jpgth_Kruggaleria016.jpg

 

Jak wynika z tego porównania Krug jest najniższy (jeśli chodzi o sam kadłub), czyli straszny placek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na żywo wyrzutni krugowskiej, ale kubowska jest jeszcze niższa i ja z moimi 186 jakoś się mieściłem.

No to się pomyliłem co do wielkości wyrzutni. A co do ilości miejsca to szału nie ma, ale da się pomieścic.

Stacja do Kruga - bajer. Szkoda, że nie ma takiej kubowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.