Skocz do zawartości

T-34/85 1:35


Reez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto trzeci wypust z mojej ręki.

Standardowo ZVEZDA i standardowo prosto z pudła- niestety.. i przez te gąsienice pojazd wygląda dosyć zabawkowo.. no ale :P czeka aż właściciel dorobi się trochę i mu sprezentuje nowe gąski ;) miejmy nadzieję, że się szybko doczeka i te gumiaki znikną z jego kół.

Zapraszam do galerii i pozdrawiam.

 

forum-1jp_ehrhxsr.jpg

forum-15j_ehrhxsn.jpg

forum-25j_ehrhnhn.jpg

forum-2jp_ehrhxap.jpg

forum-35j_ehrhxar.jpg

forum-4jp_ehrhxan.jpg

forum-7jp_ehrhxae.jpg

forum-6jp_ehrhxaw.jpg

forum-5jp_ehrhxaa.jpg

forum-3jp_ehrhxaq.jpg

forum-8jp_ehrhnha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te gęsi nie da sie patrzeć, zrób coś z tym. Możesz jeszcze przykurzyć troszkę zawieszenie. Zbliżenia ukazują w niektórych miejscach niedoskonałości, ale z dalszej perspektywy jest całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gąsienice. Można by spróbować przykleić górny bieg do kół jezdnych, powinny się wtedy lepiej ułożyć. Antenę radiostacji warto by dorobić i ew. belkę do wyciągania z błota oraz liny holownicze A w sumie fajny model wyszedł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że z jednej strony odstają gąski - wypadek :P no ogólnie gumiaki są tragiczne, wiem wiem... niestety nie każdy może sobie pozwolić na zakup choćby plastików za 30 zł. Wiem niby małe pieniądze ale patrząc na moja obecną sytuacje (130 zł na przeżycie do końca miesiąca) to nawet te 30 zł to kosmiczny wydatek. Mam nadzieję, że prędzej czy później uda się zamontować coś poważniejszego.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifowałem jak tylko potrafiłem. Nie widziałem tam większych problemów ale pewnie jest jak mówisz, ponieważ dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem i dopiero łapie wszelkie doświadczenie na moich pierwszych modelach.

Liście owszem kupione na allegro za ok. 3 zł za mały pojemniczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ma sporo niedociągnięć na które już koledzy zwrócili uwagę.

Jednak jak na trzeci model to moim zdaniem wyszedł całkiem przyzwoicie szczególnie malowanie, które nie jest może rewelacyjne, ale widać w nim potencjał.

Następnym razem zamieść warsztat to koledzy na pewno podpowiedzą gdzie załatać a gdzie bardziej oszlifować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jakoś sprytnie ukrył łączenie gąsienic - gumiaków, sądzę, że byłoby super .

I przykleić z góry do kół, by nie lewitowały gąski .

Hmm, powiem tak - robię dokładnie ten sam model. Dodałem do niego tylko gąsienice ogniwkowe Bilka plus kilka swoich patentów. I też łatwo nie jest...

Nie wiem, czy gniazdo anteny nie jest niepotrzebnie zamontowane, chyba na wieży przed kopułką dowódcy powinno być.

Wg mnie, rury wydechów od wewnątrz na 100% na czarno, najlepiej z pigmentem - to Diesel był jednak .

Malowanie, wg mnie, wyszło Ci całkiem dobrze, nie wiem, czy mi się uda tak to zrobić...

Jak na początki to gratuluję, wyszło całkiem dobrze .

I duży "+" za tło zdjęć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewitujące gąsienice już zniknęły (generalnie ich nie było, tylko mój patent musiał zawieść i poszły do góry a robiąc zdjęcia nie zwróciłem na to uwagi)

Jeśli chodzi o malowanie to muszę podkreślić, że jest ono wykonywane tylko i wyłącznie pędzlem a uzyskany kolor to mieszanina wielu koloru (niekoniecznie farb modelarskich ;D )

Co do gniazda anteny to nie wiedziałem co z nim zrobić aż w końcu napotkałem zdjęcie starszego brata osiemdziesiątki piątki a mianowicie coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/33/T-34-76_RB8.JPG i tu było ono umieszczone właśnie w tym miejscu.

No a jeśli chodzi o te felerne gąsienice to czekamy ciągle aż pojawią się plastiki.

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, no tak, Zveda daje to gniazdo i do modelu 85 .

To podobnie jak dali te zbiorniki - świece dymne, które są raczej powojenne, jak wyszło w dyskusji w moim wątku.

Niemniej, tak jak pisałem, gratuluję fajnego tanka i oczywiście kibicuję za dalszymi modelami i dawaj je na warsztat, zawsze ktoś coś podpowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.