Skocz do zawartości

T-62 Trumpeter 1/35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Model uważam za skończony. Dziękuję wszystkim, którzy udzielali się w warsztacie i dopingowali. Kto nie widział postępów z prac, a chciałby zobaczyć - http://viewtopic.php?f=87&t=42728

W skrócie - do bazowego zestawu Trumpka dodałem klamoty z RB Model, DszK w/w firmy, garstkę własnych przeróbek i troszkę modelarskich śmieci.

 

P1230976.jpg

P1230985.jpg

P1230980.jpg

P1230986.jpg

P1230989.jpg

P1230990.jpg

P1240022.jpg

P1240019.jpg

P1240018.jpg

P1240023.jpg

P1240014.jpg

P1240004.jpg

P1230992.jpg

P1230978.jpg

P1240011.jpg

 

Oglądajcie, komentujcie...

 

Pozdrowienia!

 

PS Gdyby ktoś chciał zobaczyć trochę więcej zdjęć, to tutaj nieco szersza galeria: http://afvsinminiature.blogspot.com/2014/06/gallery-syrian-t-62-trumpeter-13.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zacnie wykonany. Tylko powiedz mi Kamilu po to koło zapasowe umieściłeś własnie w ten sposób, tego nie rozumiem. Ja do swojego też używałem klamotów RB właśnie z tym kołem, ale u mnie koło to jest w zupełnie innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Bardzo efektownie wykonany model! Podoba mi się szczególnie czystość i pedantyzm zarówno w klejeniu jak i malowaniu! Dodatkowo ta minimalistyczna forma podstawki bardzo ale to bardzo w moim guście! Poproszę o więcej takich prac!!!

 

Pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie!

Model zacnie wykonany. Tylko powiedz mi Kamilu po to koło zapasowe umieściłeś własnie w ten sposób, tego nie rozumiem. Ja do swojego też używałem klamotów RB właśnie z tym kołem, ale u mnie koło to jest w zupełnie innym miejscu.

Ot, po prostu mi tam pasowało. Wszystkie klamoty postanowiłem umieścić za wieżą, jako "jedność", to koło akurat tam mi pasowało - "przyblokowane" przez zasobniki na błotniku a zarazem z możliwością przytwierdzenia go do poręczy przy pierścieniu wieży bądź do samej wieży.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amba zjadła, przykro mi.

 

24.06 zresetuje mi się transfer na photobucket to fotki wrócą. Aktualnie nie ma mnie w domu od paru dni, ale jak wrócę jutro, to postaram się je wgrać ponownie.

 

Póki co możecie zobaczyć zdjęcia z mojej galerii na fejsbuku:

 

Pozdrowienia i przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.