Skocz do zawartości

HMS HOOD, 1:700 Trumpeter + Voyager Mod.


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem go skończyłem, bo tak stał i na mnie patrzył!

Linki wykonane z kawałków kobiety.

Warsztat: viewtopic.php?t=19420

DSC_6839.jpg

DSC_6840.jpg

DSC_6841.jpg

DSC_6842.jpg

DSC_6844.jpg

DSC_6847.jpg

DSC_6849.jpg

DSC_6850.jpg

I jedna fotka z budowy dla zobrazowania skali:

DSC_0598.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne "Hooddzisko" wyszło. Bardzo podoba mi się postarzenie, tak w sam raz.Blachy zrobione czysto i elegancko.Naprawdę robota na światowym poziomie .

Czy nie obawiasz się, aby o te kawałki pięknej kobiecej formy? Że np wyciągną się albo skurczą pod wpływem wilgotności?

Napisz jakich farb urzyłeś.

Nie kastrat, a naprawdę z jajami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reggy dużo tej kobiety musiałeś wypruc?? ;)

Wystarczy zaprosić długowłosą brunetkę na cały dzień, a potem zlustrować dywan i meble. Skąd one biorę te włosy ;)

 

Że np wyciągną się albo skurczą pod wpływem wilgotności?

W sumie nie mam pojęcia jak to się zachowa. Pół roku temu użyłem takich naciągów na USS Quick i póki co, napięte jest postronki są nadal. Włosy to w sumie trwała część ludzkiego ciała ;)

 

Dzięki za komentarze!

 

Dwa kolejne okręty w 1:700 już mają poklejone kadłuby, niedługo wrzucę relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że jestem totalnym szczurem lądowym (a raczej lądowo-powietrznym), to Twój Hood bardzo mi się podoba. O wiele ciekawszy i efektowniejszy niż Twój ostatnio zaprezentowany pancerny ambulansik. Te okręty bo jednak bardzo kunsztowna robota, która wymaga cierpliwości.

Ja sam tak się czaję koło swojej USS Arizony i ciągle nie mogę się za nią zabrać. Może kiedyś to nastąpi...

 

To może teraz do tego Hooda zrobiłbyś Bismarcka i Prinz Eugena do kompletu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Również gratuluję, wspaniały model, kawał porządnej roboty. Mam tylko jedna uwagę, łatwą do wykonania: kotwice moim zdaniem za bardzo wystają z kluz. Masz dwa wyjścia albo je odkleisz i trochę skrócisz trzony, tak aby po wklejeniu łapy z pazurami zakrywały kluzę, albo przykleisz je tak aby robiły wrażenie, że wiszą z kluz na łańcuchach, tak jak na zdjęciu poniżej:

HOOD_7_Calmont-783x505.jpg

(źródło facta nautica)

albo tak:

Photo01bbItCaioDuilio.jpg

(źródło: www.naval-history.net)

Tak szczególnie Włosi lubili pływać, dziób wydaje się bardziej majestatyczny. Jak poprawisz kotwice, to będziesz miał model wręcz idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.