Skocz do zawartości

Peterbilt Kandy Tow- Relacja z budowy


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie idzie byle do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra wierze dzis przyjrzałem sie swojej desce :P i łatwo pomalować to tego nie będzie:P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Po długiej przerwie wracam do mojej superprodukcji:

 

60fcd3e5ddcf5906m.jpgffe2020f5b0ceb49m.jpg63ee39544e7fccb9m.jpg

588d04f6ecd778cbm.jpgf400e23181f16edam.jpg2c29deb643b43327m.jpg

 

 

Rama otrzymała uzbrojenie i została pomalowana podkładem. Jest to szary matt humbrolla malowany moim nowym wyczesanym sprzętem Deska rozdzielcza na wykończeniu.

 

Więcej zdjęć niebawem!

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko Ci idzie Pretorian, powoli ale dokładnie i tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khehehe Z czasem i dobrymi chęciami to różnie bywa

 

Postaram się częściej robić aktualki.

 

Póki co rama pomalowana na ostateczny kolor. Jest to mieszanka srebrnego metalizera humbrolla z jakimś dziwnym żółtym tej samej firmy. Odcień wyszedł mi półmat i myślę, że trafiłem w sedno.

 

261022db9b9538b3m.jpg7c076d41ba1164d6m.jpg

7c4030bced09160cm.jpg421d4adf1d84e3e7m.jpg

 

Na zdjęciach także fotele z Lamborghini Diablo VT, które zamierzam odpowiednio przerobić i wsadzić do Petka. Na koniec przymiarka ze spierniczoną kabiną (sleeperem).

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

 

Coś tam znowu się ruszyło. A mianowicie domalowana rama i przemalowany silnik według oryginału (Detroit Diesel). Zacząłem malować poduszki, ale to nie na teraz. Pomaluję, jak będę w lepszej formie psychofizycznej

 

 

7e38ad952e79d381.jpg

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluję, jak będę w lepszej formie psychofizycznej

 

A CO TY NIE MASZ, PRZEMKU ENERGI, NIE ŻARTUJ SOBIE JA JESTEM STARSZY OD CIEBIE O JEDEN ROK MOŻE I, JUŻ CHYBA 10 ZESTAWÓW ŚMIGNOŁEM OD CIEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej jakości są te zestawy? Widzę Wojtek że ty jak Chińczycy, na ilość, a nie jak Europejczycy na jakość ;) Praetorian Skupia się na tym żeby jego modele były ładne i wyjątkowe i czyste i w ogóle och i ach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś je, choć raz kiedyś na jakiejś wystawie ,oj zdziwił byś się mówię Ci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś je, choć raz kiedyś na jakiejś wystawie ,oj zdziwił byś się mówię Ci....

 

Że niby taka bieda? EDIT: Przeczytałem jeszcze raz i już wiem o co chodzi. Myślałem, że chodziło o to, że ja mam jakieś brzydkie modele czy coś i już zacząłem łapać focha

 

 

Edler co masz na myśli jakości zestawów? Jeśli chodzi o sam model, to jestem mile zaskoczony

 

Formy nie mam, bo mam tygodniowo 11 godzin języka hiszpańskiego, a wierz mi, że to jest spora ilość Ale spokojnie... Przyjdzie czas i na to. Na razie cały czas spędzam na budowie F-16, który jest dla mnie priorytetem, ponieważ muszę go skończyć przed wigilią, a jeszcze trochę roboty zostało.

 

Kozi jeśli chodzi o kolory, to wymieszałem humbrollowski matt 65 (taka morska sraczka) z revellowskim glossem 61 (zielony taki zwykły). Tego dziwoląga była większość, a zielonego było jakieś 5 kropli (na jakieś hmmm 30? tego drugiego)

 

Acha, Edler z tym och i ach to ucelowałeś w sedno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam Was koledzy szanowni !

 

6f22bf2d341d56bc.jpg

24cbf64d91da4a22.jpg

a5b6c5976d011016.jpg

 

Jak widać deska jest praktycznie skończona (może jeszcze coś dojdzie...). Aż mnie oczy bolą od zoomowania tych psztyczków

 

Poduszki pomalowane. Mi się nie podobają, ale trudno... będzie nauczka na przyszłość... Koła wklejone na stałe. Wszystkie się kręcą, a przód skręca jak należy, więc jest git! Na silniku doklejony dekiel (to chromowane). Siodło sklejone z łożem... malować pod kolor ramy, nie?

 

To by było chwilowo na tyle.

 

Dzięki za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

HEJAAAAS!

 

6a323a3ce7879c1a.jpg

6a463ded8259508a.jpg

c4679e6ab4b1097f.jpg

ab5389dc939b639d.jpg

88fa8b29e6dd0e9c.jpg

f87cc71e2ffd59da.jpg

8c50bdd0154834f6.jpg

 

Wszystko widać na fotkach. Jutro napiszę coś więcej, bo dzisiaj już nie mogę

 

Pytanka i opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.