Skocz do zawartości

Peterbilt Kandy Tow- Relacja z budowy


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra, Tornado... Powiedz lepiej, ze sie chciales nowym LCDkiem pochwalic...

A tak na powaznie. Bede musial przyczaic ten program. Bo choc nie jestem jakims wielkim fanatykiem truckow, to lubie takie programy. Jak by Wam sie gdzies rzucila w oczy informacja, kiedy bedzie powtorka, to dajcie znac z kilkugodzinnym chociaz wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na Discovery jest program "jak to jest zrobione" czy coś w tym stylu i tam były z tego co pamiętam Keny T300. W sumie proces budowy został opisany bardzo krótko, ale zawsze coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretorian a masz jakąs rozpiske programową O której można spodziewać się tego na Discovery Chanell. Bo jeśli znajdziesz o tym coś to daj znać to zrobie ripa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Na oficjalnej stronie National Geographic.pl napisali, że będzie powtórka:

 

1 maj- godzina 15.00

 

17 maj- godzina 23.00

 

Pozdrawiam,

Przemek.

 

Ps. Miłosz postaraj się to wyłapać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam ponownie!

 

Magnumki mam trochę dość i nareszcie przyszła pora na Peterbilta!

 

Wszystko w fazie produkcyjnej, więc proszę nie narzekać na jakość malowania i nierównośći.

 

87e5c327f0549ba7.jpg

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w fazie produkcyjnej, więc proszę nie narzekać na jakość malowania i nierównośći.

 

Masz zamiar zrobić ściągany dach w sleeperze, czy zakleisz tą dziurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie dachu, przypomina trochę wypociny nad dachem od Longline' ki Miłosza

Dach będzie normalnie w całośći. Te dwa paski na dole są przyklejone do ścian kabiny. Będzie na nie nachodził dach.

 

Górne paski to tak jakby stelaż na właściwe ściany dachu. Wszystko robię tym sposobem, aby konstrukcja była odpowiednio stabilna itd.

 

Całość oczywiście będzie wyszpachlowana itd. itp.

 

Kabina także idzie do szpachlowania.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejas!

 

Coś tam znowu idzie do przodu. Teraz problemy mam dwa:

 

1. Zbieram na nowy aerograf (kto się chce dołożyć to podam numer konta ).

 

2. Za mało utwardzacza i szpachla nie chce zaschnąć już od 5 dni. Myślę, że gdzieś za kolejne 3 lub 4 dni będzie się nadawała do szlifowania. Cóż... chciałem dobrze, ale się przejechałem. Okazuje się, że lepiej jest zmarnować trochę szpachli, lub szpachlować na kilka razy niż starać się wszystko zrobić na raz (nie mówię o jednym miejscu oczywiście, ale o jednym elemencie!).

 

46fc463b2706a347.jpg

73c2bbb1cd98355a.jpg

 

 

Na razie tyle. Kiedy dorwę nowe aero to postaram się Wam ujawnić moje chytre plany związane z lakierem

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czekam od niedzieli, a jeszcze przynajmniej ze 3-4 dni musi poleżeć

 

Ale dzięki temu zająłem się deską rodzielczą i wnętrzem kabiny dziennej Pokażę jak będę miał pożyczony aparat i coś nie coś domaluję i dorobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale wielgachny sliper, a z tą szpachlówką to sobie chyba jeszcze trochę poczekasz :/, a widać chociaż z dnia na dzień, że coś twardnieje ta szpachla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydaje że jeszcze długo będziesz czekał i nie doczkasz się aby szpachla stwardniała Oczyść sleeper z tej i połóż nową w proporcjach podanych przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dałem na prawdę ciupinkę mniej niż zawsze ( a na ogół 20 minut i jest kamień), a jeszcze nie nadaje się do szlifowania. Kuba ja także używam NOVOLKI. Jestem pewien, że twardnieje, a ściągnąć już nie da rady raczej. Jeszcze poczekam 24h i jeśli nie zaschnie do spróbuję zetrzeć tą choćby w 90% i zaszpachluję porządnie.

 

 

Pozdrawiam i dzięki za chęć pomocy

 

 

Przemek

 

EDIT: Szpachla ściągnięta... Jutro zaszpachluję na nowo, ale fotki dam dopiero po oszlifowaniu, bo po co pokazywać to samo Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek prac nad wnętrzem:

 

045c8a63b963dc71.jpg

 

Sorry, za jakość fotki, ale niestety zoom cyfrowy nie daje zbyt wielu możliwośći

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kalka czy recznie malowane?

 

Malowane ręcznie wszyściuteńko Nie chciało mi się zeszlifowywać wypukłych zegarów i przycisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.