Skocz do zawartości

F-14A Hasegawa vf-84 RELAKSACYJNIE 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Ej panie kolego. Widzę że piloci wybitnie czyści, bo kokpit wygląda jakby to była nówka szczóka . Relaks relaksem ale byś jakiegoś łosza zapuścił albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panie kolego. Widzę że piloci wybitnie czyści, bo kokpit wygląda jakby to była nówka szczóka . Relaks relaksem ale byś jakiegoś łosza zapuścił albo coś.

 

Mają dobrą i solidną sprzątaczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, śmiejcie.....

 

1. Wiem że nie biegam na strzelanki

2. Wiem że przez ostatnie 6 lat skleiłem zaledwie 2 całe modele i wiele zacząłem...

 

 

Ale przyjdzie taki czas że i ja postawię Tomcat-a na nogi

Tym czasem podziwiam robotę i mam nadzieję wreszcie ujerzeć na stołecznych konkursach lub też ogólnopolskich taki mini Tomcat Sunset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pamiętaj że przyjdzie Kryska na Matyska. Ty odchowasz i wrócisz do obydwu "interesów" a inni będą kiblować (coś mi moja połowica zaczyna wspominać ;) ) BTW mam nadzieję że wybierzesz się na TLP, to odbiorę wkońcu od Ciebie VH-53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdego to czeka . Kokpit pewnie jeszcze dobrudzę, jeszcze nie skończony. Klapy podwozia, zbiorniki, pylony, koła zostały pomalowane i ubrudzone. Całosć dostała werniks matowy i wyglada tak

 

DSC_5525.jpg

 

DSC_5524.jpg

 

DSC_5523.jpg

 

DSC_5518.jpg

 

DSC_5517.jpg

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o malowanie wydaje mi sie ze jets lepiej niż w ostatnim Kocie. A podstawka widze będzie standardowa:) Pokład Lotniskowca w tym przypadku USS Nimitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy jednak luźne podejście do modelu Co do malowania to jest moim zdaniem lepiej niż w poprzednim F-14 który był kategorii "full wypas". Patrzę dalej , podoba mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata osiemdziesiąte i jednolite malowanie wskazuje na USS Theodore Roosvelt. Przy stacjonowaniu na USS Nimitz 76r. było malowanie dwubarwne aczkolwiek w późniejszych latach mogły być takie same. Miał to być model testowy malowania ale jak popatrzyłem na sylwetkę.... ehhh

Pozdrawiam.

Przemek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zwracam honor aczkolwiek patrzałem na zdjęcie gdzie słabo było widać spód dlatego zasógerowałem USS Nimitz. Dla ciebie.

ps

Pytałem w Martoli w poniedziałek mają dostawę Hobbybossa więc może jeden zestawik trafi w moje ręce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Nie przesadzajmy Panowie, ale dzieki za zainteresowanie. Pomalowałem wiatrochron i owiewke. Owiewka tradycyjnie dostała listwy do odprowadzania ładunków elektrostatycznych w kolorze SZARYM . Po małej analizie, doszedłem do wniosku że owiewka bedzie zamknieta na postoju.

Całość wygląda tak po pasowaniu na modelu.

 

DSC_5544.jpg

 

Oprócz tego podoklejałem i pomalowałem farbą transparentną wszystkie światła

 

Pozdrawiam.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy przymierzają się do nowego HobbyBoss-a , przy sklejaniu proszę zwócić uwagę na błąd powielony z Trumpetera - kąt Dziobu

 

Przemciu czekam na model w realu Co co malowania - jest inne niż F-14 B, ale cieniowanie zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Ostatnie zdjęcia przed zamknieciem owiewki.

Wolanty i fotele trafiły na swoje miejsca.

Na warsztacie obecnie uzbrojenie

 

4-9.jpg

 

3-10.jpg

 

2-9.jpg

 

1-9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prace trwały i tak. Uzbrojenie pomalowane zwashowane i po kalkomaniach już na modelu. Owiewka dostała lusterka i przyklejona do modelu tak samo jak wiatrochron. Wleciała także toczona sonda Alfa. Stopnie pilota i RIO zostały zamontowane, podobnie jak drabinka. Koniec marudzenia, teraz foty.

 

DSC_5600.jpg

 

DSC_5594.jpg

 

DSC_5577.jpg

 

DSC_5576.jpg

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę podłubałem a właściwie podopieszczałem.

Odemnie w prezencie modelik dostał "wskaźnik" strug powietrza.

Tak wyglada oryginał:

 

f14u.jpg

 

A tak wykonany przezemnie:

 

5-6.jpg

 

Pomalowana Sonda Alfa:

 

6-7.jpg

 

Dodane i pomalowane dajniki cisnień

 

7-6.jpg

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ostatniej odsłonie prac.

Model ukończony

 

DSC_5613.jpg

 

Kociaki na stole

 

DSC_5614.jpg

 

DSC_5616.jpg

 

i stareńki kociak jeden z moich pierwszych

 

DSC_5617.jpg

 

Pozdrawiam.

Jutro galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.