Skocz do zawartości

MiG-29UB w towarzystwie PZL-130 ORLIK skala 1:48


jacek g.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobrze, ale kiedy dasz zdjęcia ukończonych modeli? To nieładnie w galerii umieszczać zdjęcia z lotniska kiedy mowa o modelach...

 

Administracja forum powinna ostro zaregaować na takie jawne łamanie regulaminu i wprawdzanie inncy w błąd

 

Modele REWELACYJNE - gratuluję i ... zazdroszczę umiejętności.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Twoją galerie zastanawiam się czy nie kupić sobie Miga

 

Miga + kupę zywic ,blach i czegoś tam jeszcze no i.....bardzo dużo czasu (conajmniej 12 miesiecy )

 

wtedy może zrobisz takie dzielo sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co wchodzę na Modelwork widzę dwa zdjęcia. Jedno modelu a drugie 1:1. Patrzę po......chrzaniło się Adminowi że daje prawdziwy samolot a nie model. A tu taka niespodzianka. Cudownie zrobiony!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, przepiękny.

 

Buduję właśnie wersję jednomiejscową więc doceniam trud, jaki włożyłeś w ten model.

Prosiłbym o zbliżenie na stację KOLS przed kabiną i informację jak ją wykonałeś/zmodyfikowałeś/malowałeś bo nad tym elementem teraz się zastanawiam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho pierwsze fotki z budowy...ekstra dodatki zcalaja się z modelem wręcz poezyjnie...piękna robota kabina wyglada naprawde atrakcyjnie i ten scratch ...w modelu w różnych elementach jest rewelacyjny...drucik tu drucik tam...plastik...i nie do odróżnienia czy to prawdziwy samolot czy nie...i o to w tym wszystkim chodzi ...brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o zbliżenie na stację KOLS przed kabiną i informację jak ją wykonałeś/zmodyfikowałeś/malowałeś bo nad tym elementem teraz się zastanawiam.

 

Przeźroczysta osłona wytłoczona jest na kopycie. W środku znajdują się praktycznie te elementy co na rysunku. Podstawa i ścianka tylna pomalowane na czarno, reszta elementów molowana była metalizerami.

 

klosd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cię kręcę! myślałem, że użyłeś jakiejś techniki "malarskiej" celem imitacji. A tu nie! Normalnie wszystkomający KOLS! No to mam teraz do myślenia

Bardziej niż się dopatrzyłem to się domyśliłem. Bo w zestawie ten element to po prostu lany plastik w kolorze reszty. I coś z tym trzeba zrobić bo psuje odbiór.

Coś mi się wydaje, że prace nad moim 29-tym się trochę przeciągną...

Dzięki za wyczerpujące wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą tez fanatykiem RC myśle ze (nie umniejszajac wykonania super migusia) Uważam ze tego to raczej nikt nie przebije !! Dość że super wierny to do tego lata i napędzany jest silnikami turbinowymi jak orginal

No to OGLĄDAJCIE I Niech wam szczęki opadną

TAKIE DOPEŁNIENIE DO MODELU MIGA 29

http://www.youtube.com/watch?v=SDiyHDUbfUc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam czoła do kolegów. Na początku myślałem, że pomyliłeś działy. Naprawdę rewelacyjny model. Chciałbym, żeby chociaż część moich modeli tak wyglądała. Gratuluje przez ogromne G.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję jeszcze kilka fotek w zbliżeniu o które prosiło kilka osób. A co do modelu to fakt, na zdjęciach prezętuje się świetnie ale nie jest znowu tak idealny jak by się mogło wydawać. Jest kilka drobnych niedociągnięć ale to już moja tajemnica gdzie i co. W przyszłości planuję wykonanie wersji jednomiejscowej tak więc zebrane doświadczenia pozwolą na zbudowanie jeszcze lepszego modelu jak ten.

 

dsc05714g.jpg

dsc05727b.jpg

dsc05725u.jpg

dsc05716d.jpg

dsc05710y.jpg

dsc05708y.jpg

dsc05707l.jpg

dsc05705h.jpg

dsc05703l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.