Skocz do zawartości

MiG-21 MF Eduard


flanker37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już zamówienie złożone do koszyka. Chodź czekam jeszcze na inne wersję typu Bis

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to może być ciekawie . Ciekawe jak z ceną za żywiczne dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bisek też będzie ale wygląda na to, że dopiero w przyszłym roku. Gdy dowiedzieli się w eduardzie, o innym przekroju wlotu powietrza i innych duperelach, postanowili mierzyć Bisa i praktycznie projektować od nowa kadłub. Oj, pogratulować dociekliwości Czechom

A z tymi konwersjami do f-13, um życzę powodzenia. Kupcy napewno się znajdą. Inna sprawa, ile to lat temu Trumpeter zrobił te dwa w 1/32 i wystarczyłoby gdyby Hobby Boss przeskalował je w dół, tak jak to robi z większością swoich modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpeter zrobił te dwa w 1/32 i wystarczyłoby gdyby Hobby Boss przeskalował je w dół, tak jak to robi z większością swoich modeli...

 

lepiej żeby tak nie robili w MF 1/32 są takie babole, że ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem jakoby zestawy Trumpetera w 1/32 były idealne (choć znajomy swego czasu mówił, że z f-13 postarali się bardziej niż przy MF) Jednak jak to się mówi, nie ma złych zestawów, są tylko kiepscy modelarze. Wolę wycisnąć coś ze średniego zestawu za 140zł, niż kupić inny za podobną cenę na surowiec, plus konwersję neomegi (która pewnie tania nie będzie), a i zawsze znajdzie się coś do poprawienia we własnym zakresie...

 

Inaczej, nowy MiG-23 w 1/32 też nie jest idealny. Czy mimo to nie znajdę chętnych na taki model pomniejszony do 48?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z Was wiedzę, czy ten zestaw który zapowiada Martola zawiera te wszystkie dodatki które przedstawia Edek na swojej stronie? Czy one będą tylko dostępne w jakieś wypasionej edycji limitowanej za ekstra kkasę?

 

Jeśli zawiera to wszystko to też się na niego piszę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z Was wiedzę, czy ten zestaw który zapowiada Martola zawiera te wszystkie dodatki które przedstawia Edek na swojej stronie? Czy one będą tylko dostępne w jakieś wypasionej edycji limitowanej za ekstra kkasę?

 

Z tego co widziałem na stronie Edka (www.eduard.cz) to wszystko ma być w komplecie + 7 czy 8 malowań w tym bardzo ciekawa MF'ka naszego lotnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj wypraski w Norymberdze i napiszę tak... jeśli tak będzie wyglądać seryjna wersja, to Eduard jeszcze chyba nigdy nie zrobił tak delikatnych nitów i linii podziału. Ja poczekam na wersję SMT, która będzie bliżej końca roku.

Wersja Subscriber Limited Edition nie będzie dostępna w żadnym sklepie. Tylko przez stronę Eduarda. Tak przynajmniej powiedział przedstawiciel firmy.

http://www.eduard.cz/info/photos/1153X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź również na poprzednie pytania:

Wersja Subscriber, którą można zamawiać na stronie eduarda różni się od wersji Profi Pack, która będzie można kupić m.in. w martoli

- 4 dodatkowymi malowaniami

- żywicznym fotelem KM-1M, żywicznymi UB-16

- certyfikatem "wyjątkowości"

 

Podstawowy Profi pack, to plastik + mały zestaw blaszek + maski do owiewki + 6 różnych malowań w tym nasz MF 7809. Nic nie pisze o żywicy w tej wersji, dlatego dziwi mnie taki zapis na stronie martoli.

Zresztą wszystko opisane jest na stronie http://www.eduard.cz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, za papierek podziękuję

Wychodzi na to, że w zestawie Profi Pack (8231) będą też żywiczne UB-16. Całe to zamieszanie spowodowane zestawem katalogowym 8235X, który jest jeszcze bardziej okrojony, lecz nie będzie w normalnej sprzedaży.

Pojawiły się także nowe zdjęcia wyprasek link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to trzeba Eduardowi oddać, że starannie buduje napięcie wokół tego produktu. Jako zgreda - mnie to bardziej śmieszy, ale z punktu widzenia naszych infantylnych czasów to chyba jednak profeska.

Zobaczymy, co dostaniemy za te 150 zeta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.