Skocz do zawartości

Prince of Wales 1:300


okram12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co w tym temacie masę materiałów można znaleźć na temat tego okrętu.

Udało mi się po przygodach ukończyć maszt rufowy. Przygoda była taka gdy masz był cały i wysychał by go zamontować na okręcie został przez, nieudowodnione, członka rodziny przeniesiony na podłogę i tam miał miejsce crash test (( Resztki udało się złożyć do kupy za pomocą kleju i szpachli i coś z tego udało się ulepić ))

Jeszcze zostało mi dokończyć resztki olinowania, chodzi o dwie liny na przedniej nadbudówce, nie wiem gdzie schodząc z masztu mocowane były na nadbudówce.

 

Oto efekt prac

w7ru.jpg

 

briq.jpg

 

--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Udało mi się po przygodach ukończyć maszt rufowy. Przygoda była taka gdy masz był cały i wysychał by go zamontować na okręcie został przez, nieudowodnione, członka rodziny przeniesiony na podłogę i tam miał miejsce crash test (( Resztki udało się złożyć do kupy za pomocą kleju i szpachli i coś z tego udało się ulepić ))

Znam ten ból...

 

Model bardzo ładny. Śledziłem sobie relacje - wielki szacunek za całe mnóstwo pracy własnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Ostatnio prace nad modelem idą bardzo powoli, ale trzeba skończyć i zabrać się za nowy ))

Coś tam podłubałem, dwie motorówki admiralskie czy jak je tam )

Jedna będzie docelowo powieszona na żurawiu, jeszcze tylko nie wiem jak ją tam zahaczyć, ale szukam fotek.

 

Motoroacutewka_zps589ff7f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że nie doczekam się małych pomocy przy budowie mojego Księcia Walii w 1:350 ;) Wygląda za**biście! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Mały update ) Myślę, że kolejny to już będzie galeria końcowa )

Nie chce już wstawiać zdjęć na serwery darmowe, bo jak widać po jakimś czasie znikają, a konta zmieniają się na płatne.

Tak więc publikuje wszystko na swojej stronie i mam nadzieję że już tak zostanie.

Dziś tylko łodzie i jak dla mnie aż łodzie. Dlaczego tak bo po zobaczeniu łodzi Hiei-a w skali 1/300mam koszmary senne i niechęć oraz traumę )

Ale coś tam udało się zrobić z tymi największymi, teraz walczę z mniejszymi )

Nie jest to ideał, ale uważam że nie odstępują poziomem od reszty okrętu.

 

Oto adres do zdjęć :

http://hobby.webwavecms.com/Warsztat

 

Ps.Fotki z łodziami na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

4 lata pracy, jeszcze parę poprawek i będzie koniec, ale już jest pierwsza nagroda )

I Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski

-Grand PRIX-najlepszy model w konkursie )

 

Dziękuję organizatorom imprezy za wkład i chęć organizowania zawodów i wystawy na podlasiu.

Liczę, że impreza będzie organizowana w kolejnych latach i zapisze się do kalendarza modelarskiego.

 

Trzeba poszukać kolejnych imprez.

 

uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbTNyZG9QZGptbHc

 

A to dzieło mojej Córki ) Trochę podpowiedziałem jak co zrobić wiadomo większe doświadczenie, ale wykonanie w 90% jej nawet malowała sama aerografem )

Model kupiła sama w sklepie modelarskim w nagrodę, wiecie jakie było moje zdziwienie, ale jestem dumny z wykończenia.

 

uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGRko1S2cweWl1bE0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Nie chcę cię martwić, ale pomimo tego iż twój okręt jest piękny to ja wolę jednak Tygrysa twojej córki. Jest bliższy mojemu zainteresowaniu. Ale kiedyś i tu wpadnę ze swoimi pływadłami. Na razie pozostaje mi podziwiać m.in. twoje cacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.