Skocz do zawartości

Dragon King Tiger 1/35+ Własne przeróbki (WN)


Is-7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Są dużo lepsi na tym forum, to oni mają talent. Ja się tylko na nich wzoruję i uczę, bo w plastikach siedzę na prawdę krótko.

Panzerfaust zmienił swoją pozycję. Jeszcze dzisiaj postaram się obrobić dwie figurki ( co średnio mi idzie ). Już w tym tygodniu są przewidywane opady deszczu, więc może strumyk się napełni. Jutro zamieszczę zdjęcia tygryska w pełnej okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skończyłem Kinga. Teraz tylko wylać wodę i pomalować figurki i gotowe.

 

img1612co.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1614nm.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1615k.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1617ng.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1623gj.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1624zu.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1626pk.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1627zk.jpg

By marekrc at 2012-02-17

 

Trochę zbliżeń.

img1601oq.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1603e.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1604i.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1605vj.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1606ow.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1607if.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1609dq.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1610u.jpg

By marekrc at 2012-02-17

img1611v.jpg

By marekrc at 2012-02-17

 

Co wy o nim myślicie ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Kami dodatkowe gąski to Friulki maczane w Domestosie z octem, a potem wykańczane z pomocą zestawu Dust&Rust od LifeColor, pigmentów Dark Red Ocre od Vallejo i Light Rust od Miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam. Muszę tylko zebrać siły i w końcu zrobić tego SBS-a.

Przed chwilą spadł deszcz i trochę się już strumyk wypełnił. Jutro wstawię zdjęcia, ale pewnie żywica jeszcze nie wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Dzięki, że nie tylko sędziom się podobała.

Noo, niektóre były na prawdę dobre, ale w juniorach dużej konkurencji nie było.

Co do Merkavy to planuję ją zrobić oraz jej młodszą siostrę, ale jeszcze nie wiem, czy cena tej pierwszej mnie nie przerośnie i czy będzie adekwatna do poziomu wykonania. Widziałem wykonanego przez Meng-a Pickup-a i jakoś nie zaskakiwał ( może tylko mnie ) ilością detali i jakością ( moim zdaniem możliwość otwierania drzwi w 1:35 to raczej powinien być standard ). Wszystko się okaże, gdy model wejdzie do sprzedaży i ukażą się pierwsze fotki zestawu.

Jest to jednak dość odległa przyszłość, ponieważ ferie się kończą i później trzeba poświęcić więcej czasu na naukę także jeśli uda mi się złożyć Waffentrager-a do końca kwietnia to będzie bardzo dobrze, więc jeszcze nie planuję jaki będzie kolejny model, ale wiem tylko to, że nie będzie to żaden niemiaszek. Znudziło mi się to drugowojenne ,"zoo".

Galerię modelu postaram się wstawić w ciągu najbliższego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu fiu.....chwile mnie nie bylo a tu sie tyle dzieje.....wyglada bardzo fajnie

 

fajnie go pobrudziles....no i fajnie wyszla ta zielonkawo zolto brazowa kolorystyka czalgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za odpowiedzi.

Faktycznie forum żyje i bardzo dobrze.

Co do brudzenia to w każdym modelu ze zniecierpliwieniem czekam na ten moment, bo lubię to robić ( to chyba takie przyzwyczajenie, bo jak byłem mniejszy to zawsze lubiłem pomagać dziadkowi gdy coś robił na działce lub mamie przy przesadzaniu kwiatków ).

 

Tak nawiasem mówiąc to nie wyszła mi jedna rzecz, z której kompletnie nie jestem zadowolony, a mianowicie woda. Co bym nie robił z tym produktem Polaka to zawsze wychodziły bąbelki i to mi się nie podoba. Może Extra Hevy Gel lub Water Effects ( ten przeźroczysty ) byłyby lepsze ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc to nie wyszła mi jedna rzecz, z której kompletnie nie jestem zadowolony, a mianowicie woda. Co bym nie robił z tym produktem Polaka to zawsze wychodziły bąbelki i to mi się nie podoba. Może Extra Hevy Gel lub Water Effects ( ten przeźroczysty ) byłyby lepsze ? ? ?

 

A ja bym zaproponował Vallejo Vallejo 26230 Spokojna woda fajny daje efekt i dobrze się z nią pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słyszałem, że Spokojna Woda od Vallejo wpija. Warto trochę poeksperymentować, bo ładna woda dodaje uroku całej dioramie czy podstawce.

 

P.S. Sorry patrix, że wcześniej nie odpowiedziałem. Metaliczne otarcia robione były papierem ściernym o gradacji 400, bo gąski to Friule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.