Skocz do zawartości

Dragon King Tiger 1/35+ Własne przeróbki (WN)


Is-7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Ziemia robiona była z mieszanki gipsu, ziemi do kwiatków i piasku- nic specjalnego, później malowanie, modulacja kolorów, pigmenty, Sidolux w niektórych miejscach, woda trawa oraz jakieś tam zarośla i podstawka zrobiona. Ogólnie ma ona przedstawiać krajobraz wiosenny.

Co do pocisków to prawie trafiłeś. Tygrysek był w trakcie ładowania, ale nagle wróg zaatakował i załoga nie załadowała pocisków do środka i tak już zostało.

Tak na poważnie to w zestawie były trzy dodatkowe pociski więc postanowiłem umieścić je właśnie na tylnej płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdjęcia miały być wczoraj, ale nie starczyło na nie czasu. Otóż musiałem trochę nadrobić zaległości w szkole ( byłem chory cały tydzień to trochę się tego nazbierało ) i niewiele zrobiłem z modele, a raczej z podstawką.

Poprawiłem koryto rzeczki i dołożyłem kamienie, postarzyłem kawałek deski, która jest w roli kładki i dorobiłem zwalony konar drzewa. Tyle na dzień dzisiejszy. Poniżej foty.

 

img1278t.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1280sh.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1282ef.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1285f.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1286m.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1287o.jpg

By marekrc at 2012-01-07

img1288q.jpg

By marekrc at 2012-01-07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wielkie dzięki za linka, na pewno się przyda. Jest tam też kilka fajnych rzeczy np. jak zrobić fajny krzew czy fajną trawę i to o co mi chodziło, czyli mech.

Na prawdę wielkie dzięki.

A jak tam wygląda pień ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj prawie nic nie zrobiłem, no może poza odebraniem paczki od kuriera.

Przyszła przesyłka z roślinnością Polaka i kilka dodatków.

 

img1335o.jpg

 

 

 

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony poziomem wykonania zarośli, czy krzewów jaki reprezentuje ta czeska firma. Jeśli by ktoś nie dowierzał to poniżej wstawiam parę fotek.

 

img1338zj.jpg

img1344y.jpg

( tutaj wygląda prawie jak łąka )

img1348fu.jpg

 

 

Żeby nie było, że nic nie robię z podstawką to zacząłem próby malowania korzenia. Zrobiłem sobie drugi kawałek drzewa i przeprowadziłem na nim testy. Oto ich wyniki.

 

img1330wk.jpg

img1331wn.jpg

img1332md.jpg

 

 

Jeszcze jeden test miał dzisiaj miejsce. Próbowałem specyfik Aquaakryl od Polaka. Tak wygląda woda nim zrobiona.

 

img1353yi.jpg

img1354e.jpg

 

Prawdopodobnie jutro będę walczył wreszcie z malowaniem ziemi, a w sobotę wstawię zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za komentarz.

Mówiłem, a raczej pisałem, że w sobotę dam zdjęcia i chyba pierwszy raz od bardzo dawna się z tego wywiązałem. Dzisiaj pomalowałem całą podstawkę, podziałałem Humbrol-ami i pomalowałem drzewko. Ziemia jest oczywiście jeszcze nie skończona, podziałam jeszcze pigmentami, pastelami i środkami AK. Miałem jeszcze dzisiaj kłaść trawkę, ale nie chciało mi się tego wszystkiego rozgrzebywać, bo porządek musi być na niedzielę.

Co do drzewka to jest już z grubsza zrobione. Dojdzie jeszcze ten mech, może jeszcze coś, ale na razie nie wiem co.

 

img1380uz.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1383do.jpg

By marekrc at 2012-01-14[

IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1108/img1384o.jpg[/img]

By marekrc at 2012-01-14

img1388xl.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1389ds.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1392e.jpg

By marekrc at 2012-01-14

 

 

Podziałałem też z mordką naszego dowódcy, czyli zrobiłem mu operację plastyczną, żeby wyglądał jakby krzyczał.

 

img1369ok.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1369ok.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1373ry.jpg

By marekrc at 2012-01-14

img1377nz.jpg

By marekrc at 2012-01-14

 

Jeszcze kilka fotek modelu z podstawką na tym etapie.

 

img1393ql.jpg

By marekrc at 2012-01-14

 

Jak to wygląda ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę tygrysa w takim ciekawym malowaniu, bardzo fajne kamo. Sama diorama jak i czołg na tym etapie bardzo ładnie się prezentuje. Życzę powodzenia w dalszych etapach pracy nad tą dioramą, bo na prawdę prezentuje się świetnie, a jeszcze jak roślinność dojdzie to już będzie po prostu majstersztyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za komenty.

Miałem dzisiaj robić roślinność, ale w przyszłym tygodniu będzie wystawianie ocen i trzeba się ,,postarać".

Krzychu, jeszcze nie skończone więc coś mogę zepsuć. Mam zamiar dodać kilka klamotów, ale zobaczymy czy się wyrobię w czasie i czy podstawka nie będzie za bardzo zawalona. Pod koniec przyszłego tygodnia chyba będzie już trawka na podstawce więc wtedy będzie można ocenić, czy zepsułem czy nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ta dioramka to piękna rzecz, nie ma co. Nie jest jakaś zagracona, jakimiś tam rzeczami, a i roślinność fajnie i w dobrej ilości rozmieszczona, za co wielki "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.