Skocz do zawartości

Dragon King Tiger 1/35+ Własne przeróbki (WN)


Is-7

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem z tym brudzeniem, znacznie zyskał na wyglądzie ten kociak. Przez to A.C.T.A to nie długo będzie strach malować kamo, takie samo jakie było na prawdziwym egzemplarzu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam.

tampless, ale on jest już prawie skończony więc już dużo ,,brzydszy" nie będzie.

Ostatnio niewiele zrobiłem. Poniżej efekty.

 

img1528ek.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1530ix.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1531de.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1532o.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1527m.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1525gm.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1524j.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1523x.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1518znf.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1516a.jpg

By marekRC at 2012-02-06

 

I jeszcze kilka fotek samego wózka.

img1520rq.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1520rq.jpg

By marekrc at 2012-02-06

img1522er.jpg

By marekrc at 2012-02-06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przydało by się trochę rozjaśnić ten mech ? ? ?

Z figurkami to będzie ciężka przeprawa, bo z jednej strony nie chcę skopać podstawkami kijowymi figsami, a z drugiej strony będą to dopiero moje drugie figurki więc ciężko będzie. Na szczęście jeszcze cztery dni i ferie, a wtedy będę siedział i malował je ,,aż do uzyskania zamierzonego efektu". Tylko teraz zastanawiam się, czy nie braknie mi figurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się kompozycja tej dioramki. Widać w niej życie.

To może teraz coś o technice.

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się wykonanie tej dioramki. Wszystko jest git Podłoże, Tiger, przyczepka. Wszystko na wysokim poziomie i współgra ze sobą. Życzę Tobie ale i wymagam abyś utrzymał ten poziom do końca projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Dawno mnie w temacie nie było. Podstawka już prawie skończona. Pozostało tylko wylać wodę ( czego nawiasem najbardziej się boję ).Nadal trenuję malowanie figurek i cały czas mi to nie wychodzi. Poniżej wyniki moich ostatnich zmagań.

Najpierw nieszczęsna figurka.

img1594xf.jpg

By marekrc at 2012-02-15

Podstawka czeka na deszcz.

img1580p.jpg

By marekrc at 2012-02-15

img1581fo.jpg

By marekrc at 2012-02-15

img1585em.jpg

By marekrc at 2012-02-15

Przeciągnąłem kilka sznurków by zamocować te klamoty na płycie nad silnikowej, ale im dłużej na nie patrze tym mniej mi się podobają.

img1587t.jpg

By marekrc at 2012-02-15

img1589c.jpg

By marekrc at 2012-02-15

img1590ua.jpg

By marekrc at 2012-02-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota

King i podstawka na prawdę robią wrażenie , tylko te pociski powiązane drutem do czołgu, który wjeżdża do wody troszkę naciągane, ale jeśli tobie się podoba to zastaw

 

 

 

Powodzenia w dalszych pracach

Pozdrawiam

Kami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wojtek. Te sznurki bym wywalił. Po 1 są mało efektowne a po 2 prościej byłoby te klamoty wrzucić do środka niż oplątywać pół godziny z wątpliwym skutkiem . Nie mogę się doczekać tej wody w strumyku. Tzn. tego jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - wywal pociski z oczywistych względów. Sznurki też, ale pbez powodu. Natomiast jak dasz panzerfausty obrócone o 90 stopni to można by rury oprzeć o osłonę wydechu i przywalić tym kanistrem tak jak już leży. To powinno trochę pomóc.

Jak malowałeś karabin?. Jest fantastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady.

Bzylmas fajny pomysł tylko jest jedna wada takiego rozwiązani, a mianowicie zostałyby miejsca gdzie pociski leżały na "kocyku" i musiałem coś z tym zrobić. Takie wymyśliłem rozwiązanie.

 

zdjcie0061dd.jpg

By marekrc at 2012-02-15

 

Nie bijcie zbyt mocno.

Jeszcze jedna niewyraźna fotka brudzenia przodu. Postaram się jutro zrobić lepsze fotki.

 

zdjcie0060b.jpg

By marekrc at 2012-02-15

 

Jeśli chodzi o karabin to najpierw pokryłem go Farbą Wood Tan od Pactr-y i potem ciemnobrązową olejną farbą zrobiłem kreski, a następnie wszystko to rozmazywałem aż do uzyskania zamierzonego efektu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.