Skocz do zawartości

Sd. Kfz. 251/9 Ausf. D AFV Club 1/35


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolega Dumo ma rację. Tę krwistoczerwoną minię rzeczywiście trzeba przemalować albo czymś "przygasić", bo wygląda niepokojąco i wykonaniem odstaje od reszty pojazdu

 

Spróbuj coś zadziałać...

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam relację i jak dla mnie nie wszystko jest dobrze, mam dwie uwagi:

-taśmy z amunicją, u ciebie mają po 20 naboi a podstawowy odcinek taśmy miał 50 naboi i taką blachę na początku(rozbiegówka) ułatwiającą założenie taśmy z nabojami do km-u bez otwierania pokrywy zamka, pozostałe odcinki (też po 50 naboi ) łączone były nabojem do odcinka podstawowego.

-bałagan w ułożeniu broni, chodzi mi o granaty i panzerfausty, gdyby pojazd miał jechać z całą załogą to nie mają się jak tam poruszać i panzerfausty grożą samo odpaleniem

No chyba że chodzi o pojazd porzucony, więc bałagan jest jak najbardziej wskazany

ps. ten granat w skrzynce narzędziowej na prawej burcie z tyłu, dał bym tam jakąś skrzyneczkę albo zwisającą szmatę ale nie granat, odnoszę wrażenie że co bym kolejnej skrzynki nie otworzył to też był by tam granat

Pozdrawiam i dalej oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, myślę że jak to ma być wiosenne kamo to znaki taktyczne nie powinny być takie czyste. A myślę tak dlatego, że spływające wapno tudzież farba na pewno zostawiłoby zacieki. Dołożyłbym jeszcze trochę białego na przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem jeszcze jedna warstwę i uznałem ,że jest dobrze. Naniosłem także czarne obicia malowane pędzlem oraz gąbką oraz zmieniłem kolo mini na mniej krwisty.

Reszta będzie szlifowana olejami i jeszcze raz olejami, pigmentami i innymi środkami. ;)

Czekam na komentarze!!

 

dsc09629l.jpg

dsc09628q.jpg

 

Pozdrawiam Konrad Mateusz Ciba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko muszę poczekać aż to wyschnie bo mi może sido popękać.

Tylko pytanie ile czekać aż farba olejna Revella zmywana benzyną do zapalniczek wyschnie tak aby można było położyć sidolux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bebechy wyszły super!

To zimowe kamo jakieś takie.... Góra jest OK. Coś jest z kółkami nie tak...

Kółka napędowe: http://www.worldwar2aces.com/panzer-tank/sdkfz251-9/sdkfz251-9-1331.jpg. Chyba przesadziłeś z tym czarnym.

 

Ale znając ciebie to dowalisz do pieca za pomocą olei i będzie wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!

 

Chrust będzie gdzieś indziej.

Model po olejach i washu, jeśli mam być szczery to fotki marnie odzwierciedlają to co jest realne. Model jest o wiele lepszy. Dopiero co skończyłem robić i mam tylko światło żarowe. Jutro zdjęcia będą lepsze!

Przykładowo washa robiłem z brązu a na fotkach jest jakis szary.

dsc09658az.jpg

dsc09656.jpg

dsc09657g.jpg

dsc09659w.jpg

dsc09661k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.