Skocz do zawartości

[OPEN] Mastercraft PZL P.37 "Łoś"


Ipkinss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja tam wierzę w Ipkinasa, na pewno dłubie i robi fotki a wrzuca nam dość głodowe porcje aby przytrzymać w napięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierzę w Ipkinasa, na pewno dłubie i robi fotki a wrzuca nam dość głodowe porcje aby przytrzymać w napięciu

 

Też mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów!

 

Na fotkach może tego nie widać ale ramy oszklenia są wypukłe. Przed samym malowaniem zamierzam poprawić maskowanie tu i ówdzie. Mam nadzieję, że będzie dobrze

 

Dzięki za doping! Postaram się wyrobić. W sumie to upierdliwej roboty przy modelu jest coraz mniej. Dziś powalczyłem z silnikami i najbardziej mozolny przy nich etap mam za sobą. Teraz muszę to wszystko pomalować i ładnie ze sobą zgrać. Potem szpachla, szlifowanko i można montować do skrzydła. A'propos to nad drugim skrzydłem też już sporo popracowałem. Przetrasowałem większość linii i przygotowuję sobie "teren" pod klapy. Jeśli zdołam poświęcać jakieś 2-3 godziny (wieczorne) na Łosia to liczę na to, że się zdążę

 

187l.jpg

 

186ti.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

 

Łoś w jednym kawałku Ależ ten samolot ma piękną sylwetkę! Ostatnio zmonotowałem silniki (zamocowane na sucho), porzeźbiłem drugie skrzydło z miejscem na klapę. Na prawdę niewiele już brakuje ale chyba się nie wyrobię... choć mam ochotę zarwać kilka nocy pojąc się kawami i tigerami ale nie wiem co na to moje serce! hehehe Nie chcę też nic sknocić z pospiechu bo Łoś bardzo mi się podoba. Dopiero jak złożyłem te wszystkie przerabiane elementy w całość zobaczyłem, że nawet fajnie to wygląda

 

194uv.jpg

 

192dt.jpg

 

191kwm.jpg

 

190dd.jpg

 

189rr.jpg

 

188uuk.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak złożyłem te wszystkie przerabiane elementy w całość zobaczyłem, że nawet fajnie to wygląda

 

Nie! On nie wygląda fajnie. On wygląda oszałamiająco! Człowieku kończ go, bo my tu wszyscy czekamy! Kolejny raz udowadniasz nam, że można zrobić coś z niczego.

 

Powodzenia w ostatnim etapie prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów!

 

Walczę!

 

Łoś nabrał kolorów. Do modelu wracam w niedzielę (wyjazd) i biorę się za sidoluxowanie. Teraz, jak to zwykle bywa przy matowym khaki, wszystko wygląda blado i płasko ale cierpliwości, po lakierach nabierze życia W między czasie pracuję nad różnymi szczegółami, a kilka jeszcze zostało. Ciekawe co wyjdzie po zdjęciu masek... Jestem dobrej myśli co do finiszu

 

199fd.jpg

 

197z.jpg

 

198mo.jpg

 

196fs.jpg

195n.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Walczę! Kilka drobiazgów przybyło Jeszcze trochę wciąż pozostało do "przybycia". Hehe chyba będzie "rzut na taśmę"

 

Panowie organizatorzy! Do której godziny ma być galeria w środę?? Postaram się zrobić ją jutro ale jakby coś nie wyszło to lepiej wiedzieć czy się zwalniać z pracy

 

208sf.jpg

 

207qh.jpg

 

206wk.jpg

 

205n.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w złą stronę - trzeba poprawić żeby nie wyszedł najładniejszy babol w konkursie

ba0bf6d1dcdd717b.jpg

 

o tym też świadczy fototrawiony trap który nakleja się na prawe skrzydło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.