Skocz do zawartości

Sd.Kfz 251 C/D Holzgas - 1/72 - scratch


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja wybieram trzecie i dołóż jeszcze tego rowerzystę jak na drugim. Będzie ok bo gościu który ciągnie wózek ma podniesionią głowę jakby patrzył czy przypadkiem w nich nie wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotę z poziomu ulicy z ustawienia no.3.

Mówisz i masz

pod22.jpg

Ja wybieram trzecie i dołóż jeszcze tego rowerzystę jak na drugim. Będzie ok bo gościu który ciągnie wózek ma podniesionią głowę jakby patrzył czy przypadkiem w nich nie wjedzie.

Pierwotnie tak miało być, ale niestety robi się strasznie ciasno - pojazd całkowicie ginie w tej piechocie

pod21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to wyglądać mniej więcej tak:

 

pod17aaaaaaaaaa.jpg

 

 

jak dla mnie wersja simpl`a jest najlepsza dużo się na niej dzieje oddaje pewne realia wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie. Widzę, że zdania są podzielone jak w polskim sejmie

Większość jednak się skłania do babci z wózkiem i tak zostanie.

Moje zdanie jest podobne. Rowerzysta byłby za blisko sd-ka, a dorzucając do niego jeszcze wózek to już istny tłok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, ale nieuchronnie zbliżamy się do końca projektu.

Środek chaty z lokatorem w zasadzie gotowy w stu procentach

pod23.jpg

Przechadzający się cywile chyba też

pod25.jpg

Reszta niemiaszków i babcia czeka na olej

pod24.jpg

A tu główny bohater (jeszcze na sucho postawiony)

pod26.jpg

Tak więc następna aktualizacja będzie chyba już zaproszeniem do galerii i na poważnie zajmę się projektem "famo", który ostatnio trochę odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przykładem, że w skali 1:72 można tworzyć cuda . W 35 bym tego nie zrobił a tu takie coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już koniec. Galerię postaram się zrobić jutro. Hmmmm ... może zaświeci mi słoneczko i wyjdą jakie takie zdjęcia

Póki co wstawiam fotki "poglądowe" żebyście mieli szansę podpowiedzieć co ewentualnie jeszcze poprawić. "Obce" oko inaczej widzi i wychwyci babole, które niewąpliwie są, ale ja ich już po prostu nie umiem dostrzec

pod27.jpg

 

pod28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim którzy swoją wiedzą i umiejętnościami przyczynili się do stworzenia tego projektu. Oczywiście dziękuję również za wytrwałość tym, którzy wiernie śledzili warsztat. Jednym i drugim niewątpliwie należy się duże ...

Zapraszam do galerii. Na zachętę macie trochę nieudolny fotomontaż ( lepszego nie udało mi się zrobić, bo nie mogłem złapać odpowiedniej perspektywy), a galeria jest TUTAJ

 

g14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.