Skocz do zawartości

UDALOY - Admiral Panteleyev 1:350


Rhayader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nareszcie coś dalej ruszyło
Mieliśmy z sobą problem...

Byliśmy poważnie na siebie obrażeni. Zachciało mi się wyretuszować białą linię wodną. Suma sumarum, po jakimś tygodniu model wylądował w najgłębszym miejscu szafki. Jak mi już trochę przeszło z modelem została przeprowadzona męska rozmowa dyscyplinująca (oszczędzę Wam szczegółów), obiecał poprawę, a ja przemalowałem całe burty.

Lepiej niż było zanim się za to zabierałem nie jest, ale da się wytrzymać.

Dlatego była maleńka przerwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że na żywo i z odpowiedniej odległości wygląda to lepiej
Nie jestem pewien... Może jutro postawię to na modelu i zobaczę jak się w skali prezentuje. Dzisiaj nie mam siły, dopiero wróciłem po 2 dniach z pracy i muszę to odespać.

Buuuuuu.... ...a tyle się narobiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak widzę wybrałeś najlepsze wyjście z sytuacji i połączyłeś oryginalne kratownice z elementami fototrawionymi. Brawo. Podoba mi się efekt Twojej pracy

 

Ale ...... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Może pomyślałbyś o uzupełnienie kratownic bocznych pomostów od dołu ? W tej skali warto się jednak trochę bardziej pomęczyć a efekt będzie piorunujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle ale i ten nie wygląda na kompletny. Myślałem raczej o przednim maszcie tzn. boczne pomosty i górne podstawy pod radary. Warto dodać też drabinki. Na fotkach oryginałów znajdziesz dodatkowo jeszcze parę szczegółów, których nie widać na rysunkach ale to wymaga już ich wielokrotnego ich przeglądania.

 

ae8f46c4b2dfc19fm.jpg 601405568264c1adm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ech, cholibka, piękna "franca" Jak moje zainteresowania kończą się gdzieś na przełomie lat 40-stych i 50-tych, tak na "ruskich" mogę patrzeć zawsze, z każdego okresu Co do modelarstwa nawet nie próbuję nic powiedzieć, model mówi sam za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rhayader sorry, że nie odpowiedziałem w sprawie masztów. Tyle się ostatnio działo. Kawal pięknej roboty odwaliłeś. Tych paru wzmocnień i tak się już teraz nikt nie dopatrzy bo poznikałyby w tłumie tylu pięknych szczegółów, które udało Ci się odwzorować. Jak już napisano: mało fotek ale cieszą oko , ojjj cieszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlocz sobie z kawalka folii na cieplo. Najlepsze do tego sa opakowania ktore juz byly raz tloczone, po jakichs sluchawkach czy innym badziewiu Zrób sobie kopytko, oszlifuj, osadz na jakims patyku, byle mocnym, potem ogrzewasz folie i wyciskasz. piece of cake jak mawiaja. Pierwsze 3 pewnie Ci sie popala, ale wprawa czyni miszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.