Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 251 21 Ausf.D ''Drilling'' / Dragon / 1:35


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

sa pewne uchybienia, niezaszpachlowane slady po wypychaczach, pistolet nie ma uchwytu, trzyma się na niczym, na nożycach widać szwy po formach jak byk, reszta wyglada ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kanistry z "krzyżami"przyciemnij..automaty dalej lewitują..i jak dla mnie za mocno ubabrany..ale to moja opinia..

 

Co do kanistrów to spróbuje je jeszcze przyciemnić.

Co do automatów to dragon nic nie dał żeby nie lewitowały jutro spróbuje coś znaleźć w pozostałościach z innych zestawów.

Zaś co do brudzenia... nie wiem czy widziałeś prace Konrad C (nie mam co się do niego równać) ale jego esdek jest wiele mocniej ubrudzony w środku... ja u siebie tak zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzi mi sie.

A poza tym granaty dalej w tym samym kolorze i na kankach zbyt biale te krzyrze.

Ale przednia deska-tudziez tablica przyrzadow zaje...

Btw.Tych pierdolow na bocznych scianach widac za bardzo nie bedzie.

P.S.Posypiesz podloge jakims pudrem czyli pigmentem i zadasz jakies bloto i bedzie cool.

Jezeli robisz sprzet ze wschodu,to tam bylo czysto ale po deszczu

a i malunki byly przednie.Ok.Nie ten pojazd,ale wiadomo o co kaman.

d451929e.png

Sorry ze tak ciagle cos wklejam do Twojego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak choć spoglądam na farbki vallejo które leżą w pudełku. Sam nie wiem... tamiya ma bardzo ładny piaskowy pozostałe kolory też... ale z tymi farbami vallejo można kombinować kolorystycznie bo mam kilka odcieni (piaskowy, brązowy, zielony)

Jakaś propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Esdek już złożony do kupy... kiedyś gdzieś na jakimś warsztacie widziałem jak ktoś robił błotko na podwoziu przed malowaniem. Postanowiłem spróbować tej techniki... nakładałem szpachlówkę i krótko ściętym sztywnym włosiem pędzla nadawałem "fakturę" zrobiłem kilka zarysowań i ślady po kulach... potem poszedł podkład i baza.

Na chwilę obecną wygląda to tak.

Drilling%2012.jpg

Drilling%2013.jpg

Drilling%2014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że przypadło wam do gustu to co już mam zrobione

Oby dalsze prace nad esdekiem wam się spodobały... wiąże z nim wielkie plany

 

Ale lecisz. Ciekawi mnie jak sobie z tym błotem poradzisz.

Sam jestem ciekaw jak mi z tym pójdzie... na razie będzie kamo.

W sumie to ciekawy ten patent blotem.....czlowiek sie uczy czegos nowego caly czas. Jak to ladnie poroznicujesz pigmentami to powwino to wygladac bardzo fajnie.

No teraz to dużo będzie zależało od pigmentów i moich jako takich umiejętności

Fajnie wygląda

Kamo będzie trójbarwne, tak?

Zgadza się kamo będzie trójbarwne... tylko ciekawe czy mi znowu nie wyjdzie S-F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stwierdziłem iż jest jeszcze przede mną daleka droga do wykonywania w pełni historycznych kamuflaży... dlatego dałem się ponieść własnej wizji kamo.

Oto efekty prac... gdzieniegdzie będę musiał jeszcze delikatnie poprawić... ale to już wieczorem.

Drilling%2015.jpg

Drilling%2016.jpg

Drilling%2017.jpg

Drilling%2018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.