Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 251 21 Ausf.D ''Drilling'' / Dragon / 1:35


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie historyczne. Fajnie nawet by wyglądało te paski ale te czarne i białe to już chyba przesada -przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem tak... mi się to kamo podoba ale nie do końca...

Mam pomysł przeprowadzę głosowanie

1. Zostawić to kamo jak jest bo jest fajne

2. Zamalować białe pasy czarnymi

3. Zamalować czarne pasy białymi

4. Zamalować czarne i białe pasy

Na wyniki czekam do piątku wieczora... ta opcja która będzie miała najwięcej głosów wygrywa.

A tymczasem esdekowi daje spokój bo jutro idę odebrać jego braciszka.

http://www.mojehobby.pl/products/Sd.Kfz.-251-7-Ausf.D-3-in-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki choćbyście się na mnie obrazili to nie będzie żadnego mycia... pasy zostają ewentualnie poprawki które już wymieniłem w głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki choćbyście się na mnie obrazili to nie będzie żadnego mycia... pasy zostają ewentualnie poprawki które już wymieniłem w głosowaniu.

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego upierasz sie przy tym SF ,szkoda modelu ale trudno to Twój wybór pozostaje mi tylko obserwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego upierasz sie przy tym SF ,szkoda modelu ale trudno to Twój wybór pozostaje mi tylko obserwować

 

Kurde Robert powiem Ci tak... bardzo przypadło mi do gustu pasiaste kamo i chciałbym je mieć na tym modelu... Obiecuje że następne kamo będę robił ściśle historycznie.

A puki co nie pozostaje Ci nic innego jak zagłosować za którąś opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta dyskusja

Twich... to Twoj model i Ty podejmujesz decyzje. Chcesz model z nieprawdziwym schematem malowania, to go zostaw. Nie musisz robic quizow.

Zdanie kolegow znasz z ktorym sie wcale nie musisz zgadzac...przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnie te kanciaste malowanie wygląda ale te białe i czarne paki zamaluj bo psują kompozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twich... to Twoj model i Ty podejmujesz decyzje. Chcesz model z nieprawdziwym schematem malowania, to go zostaw. Nie musisz robic quizow.

Zdanie kolegow znasz z ktorym sie wcale nie musisz zgadzac...przeciez

 

Masz racje Mateusz

 

Dalsze etapy... poszedł sidolux na to kalki no i potem biedronka i wash.

Dzisiaj albo jutro będę próbował obłocić podwozie no i zostaną koła i gąski.

Drilling%2019.jpg

Drilling%2020.jpg

Drilling%2021.jpg

Drilling%2022.jpg

Drilling%2023.jpg

Drilling%2024.jpg

Drilling%2025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda bardzo fajnie Piąta fotka jest świetna. Jakie planujesz brudzenie-mocne błoto, czy jakiś zaschnięty piach/kurz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.