Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 251 21 Ausf.D ''Drilling'' / Dragon / 1:35


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze, że się czegoś lepszego spodziewałem.

Uważaj bo Twich za chwilę napisze ,że jak się tobie nie podoba to ,żebyś nie komentował.

Opinię Konrada akurat sobie szanuje w przeciwieństwie do twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że się czegoś lepszego spodziewałem.

Uważaj bo Twich za chwilę napisze ,że jak się tobie nie podoba to ,żebyś nie komentował.

Opinię Konrada akurat sobie szanuje w przeciwieństwie do twojej.

Akurat to czy szanujesz moją opinię mało mnie obchodzi, a "jaki koń jest każdy widzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!po co te przepychanki słowne??!!od tego to mamy Sejm!! Model Twitch'a i niech z nim robi wszystko na co ma ochotę!!My sobie możemy na to popatrzeć i ewentualnie wyrazić swoja opinię z którą on nie musi się wcale zgadzać!Jego cyrk-jego małpy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Jego cyrk-jego małpy" Święte słowa Komu się podoba-mi się podoba to się podoba, a zresztą najważniejsze, żeby Januszowi sie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy znowu Onet

Gdyby nie jeden nie reformowalny forumowicz to by nic takiego nie było. Zresztą wisi mi to... i tak to jest mój ostatni warsztat na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy znowu Onet

Gdyby nie jeden nie reformowalny forumowicz to by nic takiego nie było. Zresztą wisi mi to... i tak to jest mój ostatni warsztat na tym forum.

Nie rozumiem ciebie, wszystko o robisz ma mi sie podobac? Maus z pancerzem grubości 3,5 cm też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz Panowie bo się spocicie

Robert jak ma być luz... prosiłem go już tyle razy żeby ni prowokował a on dalej swoje...

Nie będę przez jakiegoś dzieciaka psuł sobie nerwów... już wole zrezygnować z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie STOP!

Wyraziłem swoją opinie ale nie miałem na myśli od razu przepychanek.

A model mi się nie podoba tylko dlatego, że jest SF - nie za bardzo za tym przepadam. Oczywiście to Twój model ale przecież można wyrazić opinie.

Sam w sobie jest pomalowany fajnie i starannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Choć osobiście jestem przeciwnikiem malowań typu s-f muszę przyznać Janusz że to Twoje wygląda super. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało w całości. I dawaj jakieś zdjęcia bo jak będę miał ochotę poczytać dziwne komentarze sfrustrowanych gości to wejdę na inne portale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też cloner16 jestem coraz bardziej zdegustowany twoimi atakami na prace Janusza.

Tym bardziej,że to jego początki z modelarstwem.

Nie wiem czemu ma to służyć.

W każdym jego temacie go atakujesz.

Dziwne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też cloner16 jestem coraz bardziej zdegustowany twoimi atakami na prace Janusza.

Tym bardziej,że to jego początki z modelarstwem.

Nie wiem czemu ma to służyć.

W każdym jego temacie go atakujesz.

Dziwne zachowanie.

Skąd wziąłeś info ,że w każdym temacie atakuje Twicha? Zwracałem uwagę na mausa to dostałem agresywną odpowiedź, ponadto był to jedyny poza obecny temat Twicha na który odpowiadałem , stąd moja prośba abyś nie mijał się z rzeczywistością. Podkreślam , jeżeli Twich będzie tak wszystko przeżywał to w końcu ktoś mu napisze prawdę. Dochodzi obecnie do kuriozalnych sytuacji na forum w których wszystko jest wspaniałe, a zero konstruktywnych opinii, zero jakiś mądrych rad , jedyne co jak widać prześciganie się w ilości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.

Ci co śledzą forum na pewno sami sobie potrafią odpowiedzieć czy mijam się z rzeczywistością.

To tyle.Nie będę zabierał już głosu w tej sprawie.

Insynuowanie komuś złych intencji nie jest najlepszą forma dyskusji. Oczekiwałbym przynajmniej chociaż jednego przykładu (poza mausem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu krzyż jest na numerach ?

Taka jest kalka zestawowa i było gdzieś takie malowanko..ale nie mogę go znaleźć

A samo pasiaste malowanie..hmm...mocno s/f

Podoba się malowanko istotnie było gdzieś na jakiejś planszy barwnej chyba u Ledwocha więc to na pewno SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie : malowanie zaproponowane przez Janusza to SF i nie ma co tu dyskutować ,to że jemu sie podoba to jego sprawa i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.Tak jak napisałem wcześniej:nie akceptuje modelarstwa SF podobnie jak Cloner .Szkoda ,że Janusz takie wybrał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.