Skocz do zawartości

Bedford QL with 6 pdr. AT gun + Eduard 1:35 Italka


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to pozostało mi tylko go zmatowić.

Szczerze taki lekko świecący podoba mi się bardziej, więc tak nieśmiało zaproponuję zamiast go całkowicie zmatowić, zostawić lekko satynowy połysk. Oczywiście oprócz opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pozytywny odbiór.

Zmatowię go ale nie tak bardzo, żeby tylko nie świecił się przesadnie W lekkiej mgiełce satyny też tkwi piękno. W każdym razie nie wiem kiedy się za to wezmę, bo na uczelni sajgon.

Pozdrawiam i dzięki za opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tylko teraz to dla mnie trochę za późno, bo pojazd skończony praktycznie

Także niechaj czerpią z tego inne pokolenia

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie.

Dziś zacząłem robić działo. W zasadzie już w połowie skończyłem. Pokazywać za bardzo nie ma co, ale pstryknąłem dwie fotki podglądowe, żeby pokazać że coś tam się dzieje. Na ostatnim zdjęciu to nie szew, ale przetarty surfacer papierem ściernym, zrobiła się taka ciemniejsza kreska.

 

34oxbw5.jpg

219812r.jpg

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam forumowiczów po przerwie

 

Na nic się zdały uczelniane starania, bo we wrześniu będzie bardzo grubo... obijałem się. Niestety przez ten czas również nie kleiłem, zajmowałem się innymi sprawami. Ale jak to się mówi - co się odwlecze, to nie uciecze

Przez ostatnie kilka dni wziąłem się za maszkarę i w zasadzie ja ukończyłem. Na fotkach zobaczyłem tylko że niedokładnie jest pomalowany wylot działa, to muszę poprawić. Skończyłem kleić i malować działo, technika ta sama co reszta pojazdu, filtry, wash i te inne cudawianki. Na koniec pigmenty. Model cały pociągnięty delikatnie matem, tak, by to co się za bardzo świeciło lekko przygasić. Jak dla mnie teraz lepiej to wygląda.

Co pozostało?

Wszelkiego rodzaju bambetle, które zamierzam wrzucić. A znajdzie się tam kilka broni, w zestawie była piła ręczna też ją gdzieś umieszczę, pociski do działa, skrzynka na nie i może kilka kanistrów. Tylko że coraz bardziej po głowie chodzi mi zrobienie małej podstawki pod model.

 

Tutaj pytanie do Was - jako że ja nie znam się merytorycznie na umundurowaniu, a w szczególności brytyjczyków - możecie mi pomóc dobrać jakieś figurki? Chodzi oczywiście o walki w Afryce. Mogą być plastiki, żywica, whatever. Szczerze szukam i nie wiem czy przypasują okresowo, a jak znajdę coś to średnio mi się widzą.

 

1887_rd.jpg

 

1697_rd.jpg

 

Te pierwsze okresowo się zgadzają, ale raczej to nie jest statyczność i wypoczynek tylko tzw. dobra akcja A te drugie to załoga jeepa, mógł taki sobie pan kierować takim oto Bedfordem?

 

Ah, no cóż, tak to jest, jak się wszystkiego nie wie. Z góry dzięki wielkie za każdą pomoc. Jak nie znajdę czegoś fajnego, to po prostu postawię model na kawałku deski i po problemie

 

Ale przejdźmy do meritum, czyli do zdjęć. Macie jakieś uwagi - walcie śmiało, zawsze lepiej zmienić coś późno niż wcale ;-) Mam nadzieję, że choć trochę się podoba. Liczę na opinie i komentarze. Poniżej foty:

 

w8xekz.jpg

2czqy2r.jpg

281ftdj.jpg

2wmm3j6.jpg

2je5wp.jpg

213f5e.jpg

ab5qna.jpg

34s5xm8.jpg

dy2cmv.jpg

2hr0jl1.jpg

18jgqs.jpg

2e4ypts.jpg

ie2dl4.jpg

 

Pozdrawiam, Matthew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.