Skocz do zawartości

Wspólny warsztat Twitch + Dumo [budowa Stuga III G ][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecałem dodaje zdjęcia z przeprowadzonej operacji... jedyne co to nie udało mi się uporać z zawiasami podczas odklejania troszeczkę ucierpiały... jak nic z nimi nie wykombinuje to najwyżej położę w tamto miejsce gałązkę żeby się to nie rzucało w oczy (ogólnie plan byłby żeby StuG dostał tu i ówdzie kilka niewielkich gałązek).

stug17.jpg

stug18.jpg

Wymieniłem także podstawy anten i same anteny (zestawowe podstawy były troszkę lipne)

stug19.jpg

I ogólny widok...

stug20.jpg

Pozostaje mi teraz czekać na lufę z RB Models i liny z Eureka XXL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i super wygląda, dobrze że się zdecydowałeś Anteny prezentują się świetnie, będziesz jeszcze szlifował szpachle na przedniej płycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super wygląda, dobrze że się zdecydowałeś Anteny prezentują się świetnie, będziesz jeszcze szlifował szpachle na przedniej płycie?

Dokładnie jeszcze troszkę przeszlifuje... ale dzisiaj już mi się nie chce.

No i gicio. Widzę,że głazy też lekko ucierpiały.

Grzesiek chyba chciałeś napisać włazy ?? jeśli tak to zgadza się dostały troszkę po dupie bo wstępnie miały być otwarte... ale cena przekładni mnie przerosła.

Teraz jest dużo lepiej.

Ciesze się że jest akceptacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie strasz.

stug17.jpg

Nad błotkiem są jakieś małe czarne plamki. Jak je zobaczyłem zacząłem się bać że czymś up...łem monitor .

Ja tam podglądam regularnie relację anie jestem świerzak więc się zbytnio nie wychylam ale wiedzcie że was obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zacząłem się bać że czymś upierdoliłem monitor ...

Czyży następowało jakieś rozluźnianie norm kulturalnego wypowiadania się na Naszym Forum? A jak zajrzy tu na przykład moje dziecko? Ogarnij się trochę człowieku.

 

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że zacząłeś ten model około tydzień później niż ja... zarąbiście wygląda

Ja dzisiaj dostałem maila że wysłali mi w końcu przesyłkę z lufą i linami... istnieje niewielka szansa że dostane ją przed wekkendem no ale jak coś to to przebolej.

Najwyżej popracuje jeszcze przy błotnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumo, a z jakiego zestawu te gąski założyłeś? Przejrzałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi.

Obserwuję i czekam, fajnie patrzy się na takie łączone warsztaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać buduję się tak dobrze jak tamiya, normalne składanie klocków lego.

 

Gąski są ze stuga III B, friulek nie kupuję bo większość jest zasłonięta przez płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowania jeszcze nie wybrałem, nadal się zastanawiam.

 

panowie jak myślicie zostawić tą szmatę czy wyrzucić ?

 

P1030566.JPG

 

P1030567.JPG

 

P1030568.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał! A nie przesadziłeś Ty z powyginaniem bocznego ekranu. Przecież one miały 5mm grubości.

 

Pierdzielnięcie było mocne jeżeli błotnik wygięty to i płyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.