Skocz do zawartości

Wspólny warsztat Twitch + Dumo [budowa Stuga III G ][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie rozwalone koło jeszcze się znajdzie i inne uszkodzenia

Rozwalaj Rafał rozwalaj

 

No świetnie wygląda a takie poradniki to zarąbista sprawa dla wszystkich... tych nowych i starych forumowiczów

 

Ty sie pochwal lepiej tym co żeś sam tam wczoraj zmalował a nie :P bo jestem strasznie ciekaw.

 

No nie wiem Daniel czy jest się czym chwalić...

Wstępnie zmalowany... na razie wygląda to tak.

Stug%2024.jpg

Stug%2025.jpg

Stug%2026.jpg

Stug%2027.jpg

Stug%2028.jpg

 

I jeszcze jedno zdjęcie bez zabaw w Photoshopie

Stugi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to Januszu teraz dajesz rozjaśnienia i będzie super natnij karteczek i dajesz tą niby modulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziura fajna. Pytanie tylko czy po takim trafieniu maszyna mogłaby w ogóle jechać. Pocisk przebił pancerz, a odłamki musiałyby zdrowo poharatać wnętrze. Ekspozja amunicji, albo paliwa? Świta mi ze po prawej stronie przekładni głównej było coś z tych rzeczy składowane. A po lewej stronie... No właśnie. Kierowca, dokładnie na wysokości dziury.

Proponowałbym zakleić tę dziurę by nie była na wylot. Wtedy jest szansa, że pojazd mimo uszkodzeń (nawet i parę kół) przetrwałby.

 

Kurcze właśnie przez przypadek przebiłem się do środka a tak być nie miało Pokombinuję że to zalepić.

 

Twitch malowanko super, czas na rozjaśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, no ja myślę że teraz to Janusz nie ma wyjścia i musi te figsy sam malnąć - za dużą publika. No ja to tylko objaśnienia, bo modulacja mi nie wychodzi. Tak więc ciekawi mnie co ty będziesz robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki muszę was zmartwić... jutro rano niemiaszki jadą do Krakowa.
U nas na takiego się mówi "cheater" (oszust). A może by tak samemu kiedyś spróbować co? Spoko, sam nie lubię malować figsów, więc się nie czepiam tak tylko sobie marudzę, he, he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moje zdanie kogoś obchodzi , to wszystko rozbija się o hierarchię wartości. Czy ważniejsze jest wykonanie czy satysfakcja; ja dziś miałem okazję kupić bardzo tanio gotowego FW-14, ale stwierdziłem, że bardziej mi zależy na fakcie, że sam go zrobiłem, choć pewnie będzie dużo brzydszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, fajnie idzie!

Dzięki... motywuje takie coś do dalszych pracy... mam nadzieje że dalej też będzie fajnie

No chłopaki muszę was zmartwić... jutro rano niemiaszki jadą do Krakowa.
U nas na takiego się mówi "cheater" (oszust). A może by tak samemu kiedyś spróbować co? Spoko, sam nie lubię malować figsów, więc się nie czepiam tak tylko sobie marudzę, he, he.

Wiesz Krzysiek mój powrót do modelarstwa rozpoczął się od figurantów ale po 8 zestawie stwierdziłem że nie sprawia mi to przyjemności... co nie oznacza że już w ogóle żadnego niemiaszka nie zmaluje.

Nie ładnie. A może byś tak spróbował?Zawsze nowa umiejętność.

Nie będę Grzesiek testował swoich sprawności na chłopakach za 55zł.

ee jak dla mnie to nie sa kody tylko fair play ;)

No tak krótko i na temat a poza tym wole żeby przy moich modelach stali jacyś na poziomi wojacy

Jeżeli moje zdanie kogoś obchodzi , to wszystko rozbija się o hierarchię wartości. Czy ważniejsze jest wykonanie czy satysfakcja; ja dziś miałem okazję kupić bardzo tanio gotowego FW-14, ale stwierdziłem, że bardziej mi zależy na fakcie, że sam go zrobiłem, choć pewnie będzie dużo brzydszy

Mnie obchodzi Twoje zdanie... tyle że ja nie miałbym satysfakcji z brzydko zmalowanych figurantów... dlatego co do tej kwestii stawiam na wykonanie.

Witam a figurki gdzie zostały zakupione.Pozdrawjam

https://www.jadarhobby.pl/ tylko o ile dobrze kojarzę to już nie maja ich w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak... przez ostatnie dwa dni kombinowałem próbowałem i wyszło coś takiego.

Porobiłem rozjaśnienie farbami Tamiya XF-60 / XF-64 / X-2 w różnych proporcjach... wydaje mi się że jak na pierwsze próby rozjaśnień to wyszło pozytywnie.

A tak to wygląda...

Stug%2029.jpg

Stug%2030.jpg

Stug%2031.jpg

Stug%2032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz dalej z tematem, obserwuję.

Kolory dobrze położone, jak wyjdą obadamy po filtrach, washach itp.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy lepiej. To już go kąpałeś?

Nie, nie kapałem go. Lepiej na pewno... tamten był ciemny ze śladami brązowego... to chyba nie lepsza opcja ??

Nie no jest spoko. Jaki będziesz mu filtr dawał? Brąz lub pomarańczowy z AK?

Tego jeszcze nie ustaliłem... dzisiaj już nie mam głowy do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.