Skocz do zawartości

Wspólny warsztat Twitch + Dumo [budowa Stuga III G ][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to chyba pierdzielnął w jakiś nieoszlifowany diament albo w grze World of Tanks

 

Nic mi nawet nie mów, nie znoszę tej gry...

 

Na malowanko trzeba będzie poczekać zaraz sesja a ja "w czarnej dupie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to mówi z braku laku dobry kit

Niestety brakujące części do Stuga nie dotarły na wekkend więc musiałem sobie jakoś zająć czas...

Oto podstawka na której będzie stał Stug... jeszcze troszkę muszę przy niej porobić.

1. ubrudzić troszkę most

2. wylać wodę do potoczku

3. posadzić drzewka i krzaczki

4. no i chciałbym dać jakiś drogowskaz

DSC_0550.JPG

Zastanawiam się jeszcze czy by nie rozjaśnić troszkę drogi...

No i może wy macie jakieś sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale czy płyty (właśnie czy mosty nie były robione z kostki kamiennej?)na moście nie są za wielkie? Daje to efekt trochę za stromego podjazdu i zjazdu z mostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale czy płyty (właśnie czy mosty nie były robione z kostki kamiennej?)na moście nie są za wielkie? Daje to efekt trochę za stromego podjazdu i zjazdu z mostu

 

Faktycznie płyty są troszkę za duże ale z braku materiałów wyszło jak wyszło

Mostek nie miał być typowy do przejazdu samochodów czy czołgów... a bardziej dla ludzi lub powiedzmy dla powozów. Stary mostek gdzieś w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janusz, dobrze że chociaz podstawkę zaczołęs dłubać, bo Rafał to bez opamiętania nad tym Stug-iem przesiaduje.

Fakt płyty trochę za dfuże, ale bardziej mnie martwi czy by się pd takim ciężarem nie zawalił? Oczywiście sam robię, a właściwie nie robię podstawek za dużo, więc możesz mojego komentarza nie brać za bardzo do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janusz, dobrze że chociaz podstawkę zaczołęs dłubać, bo Rafał to bez opamiętania nad tym Stug-iem przesiaduje.

Fakt płyty trochę za dfuże, ale bardziej mnie martwi czy by się pd takim ciężarem nie zawalił? Oczywiście sam robię, a właściwie nie robię podstawek za dużo, więc możesz mojego komentarza nie brać za bardzo do siebie.

Spoko Krzychu

Tak jak pisałem Grześkowi jakie założenie miało być do tego mostku... z racji iż mostek jest nie wysoki a wody pod nim ma być nie wiele to załoga czołgu nie przejęła się tym czy się zawali czy nie.

Może być taki scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Dumo, jednak z tym błotkiem i ekranem mocno przesadziłeś. I nie pisz o jakimś pocisku bo każdy wie, że tak nie powinno być, błotnik utnij a ekran zdejmij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Dumo, jednak z tym błotkiem i ekranem mocno przesadziłeś. I nie pisz o jakimś pocisku bo każdy wie, że tak nie powinno być, błotnik utnij a ekran zdejmij.

 

Doskonale wiesz o tym że tego nie zrobię bo mi się ten bajer bardzo podoba a błotnik kosztował mnie 50zł. Jest to po prostu coś nowego i nie każdemu musi przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te wasze stuczki to piękne szczególnie ten w zimowym kamo, tak sobie myślę jak zakończę walkę z teciakiem to poproszę was o pomoc w malowaniu zimowego kamo na jakimś niemcu, pozdrawiam i czekam na kolejne fotki tych cudek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melanż Cie poniósł przyznaj się

 

A tu moje dzieciaczki, moje maleństwa:

 

25.JPG

 

26.JPG

 

 

Marny z Ciebie ojciec, jak je tak młotkujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.