Skocz do zawartości

Jak-23 1/48 Bilek


Moses

Rekomendowane odpowiedzi

Czesi wypuszczają takiego rdzynka

http://www.modelimex.com/1-48-yakovlev-yak-23-czech-poland-russia-usa

Niestety nie ma tego póki co w sklepach, ale można na allegro upolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był dostępny już na Krakowskim Festiwalu 19-20 maja, fajnie że coś się pojawiło, ma kilka ładnych detali ale generalnie jest to baaardzo uproszczony model. Ja tam czekam na 1/72 zapowiadane przez SpecialHobby

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest beznadziejny. Początkowo miał się ukazać pod szyldem Czech Model, ale ostatecznie Amerykanie z niego zrezygnowali (nie wiem czy ze względu na to, że tak długo trwało zrobienie go, czy ze względu na jakość, ale podejrzewam to pierwsze) i wyszedł w Czechach. Miałem go w rękach - zdecydowanie odstaje od współczesnej czeskiej produkcji 'short run'. Wygląda jak produkt z drugiej połowy lat 90tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolera, a już się nakręciłem czekałam od dłuższego czasu na takiego jaczka ,a tu po opiniach widzę, że klops :( Chwile się pewnie będę oszukiwał, że może jednak się coś uda z niego złożyć i ostatecznie odpuszczę ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Neomega zrobi Jaka 23, a pewnie zrobi i to niebawem, bo zapowiadają go już chyba od pół roku na swojej stronie, to można mieć pewność, że będzie to najlepszy, ale też i najdroższy model tego samolotu. Miałem ich Sabba 'Spaślaka' Tunnana - jak się to mówi 'niszczył system'. Sprzedałem, bo wyszedł AZ. No i po zakupie tegoż ostatniego kląłem jak szewc i plułem sobie w brodę )). Nie jest wprawdzie katastrofalny, ale to jednak tylko nieudolna kopia Neomegi ;)

Poza tym jest jeszcze całkiem przyzwoity Jak-23 z Ardpolu. Nie jest idealny, ale na pewno lepszy niż ten czeski. Niestety, też nie za tani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w stosunku jakość - ceną wygrywać na razie będzie produkt Bilka. 99 zł mogłem wydać bez zbytniego ubytku w portfelu. Zobaczymy jak do mnie dotrze. Produkt Neomegi cenę ma kosmiczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt Neomegi cenę ma kosmiczną

tu masz trochę taniej:

http://www.neomega-resin.com/yak23.htm

no jak funt spadnie na 5 PLN, wysyłka szybka i w miare niedroga... Przy dzisiajszym kursie funta MArtola jest w porządku z ceną

 

ja tu czegoś nie kumam... przecież to gołym okiem widać że ma spieprzony wlot powietrza... wnęki podwozia... koła, w ogóle jakiś taki nijaki... a dziś 2 godz temu byłem w muzeum i po raz n-ty sobie Jaczka oglądałem, na mój gust Ardpol wygląda o wiele lepiej... przynajmniej bryłowo, i cene też ma bardziej strawną.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.