Skocz do zawartości

Tiger I Initial Dragon 1:35 nad kanałem


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno nic nie wrzucałem, bo i specjalnie nic nie robiłem, ale nie myślcie że porzuciłem nasze piękne hobby. Powili kończę pozaczynane projekty, a na rozgrzewkę prezentuję dioramkę z Tygrysem z tego wątku warsztatowego:

viewtopic.php?f=87&t=28099

Zapraszam i pozdrawiam!

DSC_3232.jpg

DSC_3229.jpg

DSC_3225.jpg

DSC_3224.jpg

DSC_3223.jpg

DSC_3222.jpg

DSC_3221.jpg

DSC_3220.jpg

DSC_3219.jpg

DSC_3218.jpg

DSC_3217.jpg

DSC_3216.jpg

DSC_3228.jpg

DSC_3226.jpg

th_DSC_3232.jpgth_DSC_3229.jpgth_DSC_3228.jpg

th_DSC_3226.jpgth_DSC_3225.jpgth_DSC_3224.jpg

th_DSC_3223.jpgth_DSC_3222.jpgth_DSC_3221-1.jpg

th_DSC_3220-1.jpgth_DSC_3219-1.jpgth_DSC_3218-1.jpg

th_DSC_3217-1.jpgth_DSC_3216-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na dioramę podoba mi się. Wykonanie podstawki fajne, bardzo fajnie wyszedł lód.

Niestety sam Tygrys, choć powycierany, pobrudzony - ogólnie mocno wyeksploatowany, nie podoba mi się za specjalnie. A ten kondomek na kmie serio jest okropny Zarówno bryła jak i kolor. Mam wrażenie że nie trafiłeś z kolorystyką brudzingu do tego kamo.

Żeby nie było że tylko krytykuje - bo sam bym pewnie lepiej nie zrobił - to jednak muszę przyznać, że przyzwyczaiłeś nas do wyższego poziomu

Mam nadzieję, że szybko odzyskasz formę. I cieszymy się z powrotu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już wypowiedzi fachowców teraz kolej na opinię leszcza. Mnie tam się całość podoba i to nie na przekór poprzednikom, tylko poprzez mój punkt widzenia. Jedyny element który jest brzydki to ta osłona na km. Jakoś ich nie lubię.

 

P. S. Sebastian w swoim też ten kondon dałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do podstawki, to wygląda jakby szkopek przyjechał sobie na bulwar furą pooglądać zachód słońca

 

Pzdr

 

No! Bo tak to miało wyglądać!

Dzięki za komentarze! Przyznam, że mam problem z kończeniem dawno zaczętych modeli - jakoś brakuje mi w nich "spójności" i "ciągłości". Taki zlepek różnych pomysłów z paru różnych podejść. Muszę zacząć coś od początku i szybko dociągnąć do końca.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie bomba

 

Bombę to chyba ten Niemiec zeżarł - sami zobaczcie jak mu gęba spuchła

Sam pomysł ciekawy ale :

1. Wywalił bym szkopa i dał jakiś pancerniaków w stanie spoczynku albo innych szeregowców

2. Schody to raczej kamienne powinny być tak jak i ściana kanału ( albo z cegły) bo to co teraz to słabo wygląda.....

3. Nie bardzo mi ten rusek tam pasuje................... i czemu zasłania uszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wysoka linia brudzenia boku kadłuba. Można by jeszcze jakimś ciemniejszym olejem ten pokrowiec przejechać.

Ogólnie scenka bardzo mi się podoba. Duży plus za pomysł

Skąd pochodzą figurki grubaska i ruskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nic z tej scenki nie rozumiem, albo chodzi o to, że niemiecki GENERAŁ (?) przyjechał po ruskiego Tygrysem osobiście.

A teraz oznajmia: Iwan wychodź! Widzę Cię?

Uwagi techniczne odnotowali wcześniej koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.