Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. IV Ausf. D / 1:35 / Dragon 6265


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Pomyśleć że jeszcze tydzień temu nie wierzyłem że do końca roku skleję choćby jeden model... ale znalazło się kilku modelarzy którzy którzy postanowili wesprzeć mój warsztat.

Rozpoczynając ten warsztat na wstępie chciałbym podziękować Radkowi Filipek.

108336-10244.jpg

 

Od razu chciałbym jeszcze podziękować Tomek K. za

Crusader III AA Mk1 Italeri 1:35

GAZ-MM Zvezda 1:35

Tomku nie uraź się ale jak niektórzy wiedzą to mam zboczenie do niemieckiej pancerki dlatego chciałbym zacząć właśnie od tej czwóreczki... Twoje modele idą jako następne w kolejce

 

Raz jeszcze dziękuje za wsparcie.

 

Ogólnie z budową powinienem ruszyć w wekkend ponieważ w tym tygodniu mam nocne zmiany plus dorywcze roboty... więc czasu nie wiele.

Postaram się zebrać trochę materiałów dotyczącej tej wersji... no i liczę na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszy mnie fakt,że modelarska brać może zawsze na siebie liczyć.

Brawo Panowie.

 

Ja o tym już wielokrotnie się przekonałem... wielu modelarzy mi pomogło no i jeszcze ma do mnie cierpliwość... ale wszystkie postępy w moich pracach zawdzięczam między innymi wam

 

Powiedz że robisz afrykańczyka

 

Kurde o tym na razie nie myślę... wpierw chciałbym go jak najlepiej poskładać i wykorzystać jak najwięcej dodatków które dał do niego dragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich...

Strasznie mozolnie idzie mi praca nad tą czwóreczką... ale w sumie też nie mam zamiaru się z nią śpieszyć.

Co do samego modelu... wielu wie że moje modele to były przeważnie Dragonowskie produkcję ale ta mnie zmiażdżyła... olbrzymia ilość drobnicy, niektóre elementy pocięte na dwa czy nawet cztery kawałeczki no ale co tam... chociaż sklejalność jest jak zwykle na poziomie.

 

A teraz czas na moje wypociny

pziv02.jpg

pziv01.jpg

 

Wiem że to nie wiele i że nie ma się czym chwalić ale chciałem pokazać że coś się dzieje w temacie.

A nie że dostał modele i je sprzedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo znałazłem fajny patent by w dragonowskich 4 zrobić ruchome wózki zawieszenia - trafienie na youtube. W razie zaspokojenia ciekawości podam linka jak to znajdę.

 

W tym modelu dragon sam dał możliwość zrobienia ruchomych wózków... no i u mnie są ruchome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich po dłuższej przerwie w tym warsztacie.

Troszkę się prace posunęły do przodu i w końcu jest sens zamieszczenia nowych zdjęć.

Przy tym modelu pierwszy raz w życiu za namową Konrada C zdecydowałem się na mocowania narzędzi fototrawionkami... dlatego proszę o wyrozumiałość.

 

dsc0143f.jpg

dsc0138al.jpg

dsc0141la.jpg

dsc0142qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daleka wygląda ok. A można poprosić o zbliżenie? Nie w celu krytyki (bo sam jeszcze nie robiłem) ale ciekawości.

 

Może być z tym problem bo laptop mi umarł i rzadko co mam dostęp do internetu.

Jak tylko nadarzy się okazja to porobię zbliżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.