Skocz do zawartości

HH-60 Italeri 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Finezyjnie Ci idzie robota. Pięknie wygląda. A co do sido barwionego herbatą, wszystkim co na bazie wody jest da się zabarwić. Kombinowałem z tuszami, da się uzyskać transparentny kolor praktycznie z każdego koloru. Szczęśliwego Nowego Roku koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę mam jednego fana , nie przesadzajmy ;)

Zrobiłem sobie podstawkę imitująca wycięty fragment pokładu (zerżnąłem pomysł od prac użytkownika Adamkijak-patentu nie było) i popracowałem nad drobnicą. (Dorobiłem anteny, wycieraczki, oświetlenie usunięte wcześniej bo było szarym plastikiem).

 

DSCF7419.jpg

DSCF7418.jpg

DSCF7415.jpg

DSCF7414.jpg

DSCF7407.jpg

DSCF7405.jpg

DSCF7403.jpg

DSCF7401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Mimo że w czwartek urodził mi się synek trochę podłubałem.

DSCF7435.jpg

DSCF7433.jpg

Spostrzegawczy koledzy pewnie zauważą że położyłem gwiazdę na dachu do góry nogami na swoje usprawiedliwienie dodam że nie często ale takie babole występuja też w realu ;)

2569556462_ac9570312e_z.jpg

żródło internet.

 

A wprowadziła mnie w błąd instrukcja nakładania kalek, a że niezbyt często sklejam wiatraki to wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji urodzin syna. Rodzina to jest siła!

 

Przeładna ta 60-tka. Praca z heli ma w sobie wiele uroku, to są piękne i majestatyczne maszyny, szczególnie amerykańskie. Ja popełniłem CH-53E, nie tak ładnie jak Ty swojego HH-60, ale nawet mimo moich baboli jest ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzieki.

 

Gratulacje!A ręce się już nie trzęsły?

 

Trzęsły się raczej przed, do małych detali zawsze używam piwa jako materiału stabilizacyjnego odruchy

 

Podłubałem i posiedziłem nad drobnymi detalami jak rurki pitota, uchwyty itp. i złożyłem wszystko w całość. Zostało pare drobnych detali do dodania i popracowanie nad pokładem.

 

DSCF7441.jpg

DSCF7440.jpg

DSCF7439.jpg

DSCF7438.jpg

DSCF7437.jpg

DSCF7436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Uchwyty-otwory mocujące w pokładzie to jakiś gotowiec czy własnoręczna robota?

 

Zostało pare drobnych detali do dodania i popracowanie nad pokładem.

Żartujesz chyba? A gdzie wyrazisty wash? Bez tego to ani to model ani ty modelarz, no i nie będzie dyskusji pod galerią Chcesz nam tego zaoszczędzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko składane z pozostałości i dorabiane pod zdjecia, nie jest to co prawda poziom 100% odwzorowujący, ale moze za trzy lata kto wie.

 

Hmm Woit, przemyslałem sprawe i chyba masz racje, jako "die cast" prezentował by sie lepiej

Otwory mocujące to stare trawionki, nie wiem czy ktoś to jeszcze produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.