Skocz do zawartości

ROTOR DECALS Nowości


tytus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Upewniłem się w moich zapiskach i Mi-2 w tym malowanku (n/b 4419) latał do 1995 roku, potem został przemalowany w łaty zielono-czekoladowe.

W latach 90. miał naklejone godła 103.PL NJW i nawet napisy POLICJA(!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na prośbę jednego z Kolegów modelarzy narysowałem kalki do SW-4 "SOLO". Z racji tego, że nie przewiduję wielkiego zainteresowania tematem, nie będę ich drukował "przemysłowo". Wydrukowałem krótką serię w skali 72 i 48. Fotka poglądowa:

sw4solo_zpse46597af.jpg

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do działu "Giełda": http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=59&t=38373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zamierzasz przypadkiem zrobić kalek do samolotów PLL "LOT" Dotychczas robił je Lima Oscar, ale gdzieś zniknął... a takie kalki, np do An-24 (w 1:144 i 1:72) przydałyby się na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPMS Świdnica White Eagle ma już/ponownie w ofercie 1/32, i sporo innych proponuję odwiedzić ich stronę, ostatnio widziałem w Inowrocławiu. 1/72 nie pamiętam (te ma "Tytus"), tematów kalkomanii jest tyle ile pomysłów.

Z poważaniem

Tomasz Bilkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawia sie klalki do EC-135 LPR w skali 1/32?

Tak, pojawią się ale...

Revell na Norymberdze pokazał nowego EC-135 w 32. Poprawny kształt, dużo dokładniejszy, zupełnie nowa forma. Projekt kalkomanii jest gotowy łącznie ze wszystkimi napisami eksploatacyjnymi i tabliczkami na zewnątrz i do wewnątrz śmigłowca. Potrzebuję tylko wyprasek żeby dopasować kalkomanie do nowego modelu. Zapewniam, że wraz z pojawieniem się nowego EC-135, pojawią się także nowe kalkomanie do niego.

Na chwilę obecną tak jak napisał Kolega Tomasz pozostają Ci kalki z White Eagle.

A nie zamierzasz przypadkiem zrobić kalek do samolotów PLL "LOT" Dotychczas robił je Lima Oscar, ale gdzieś zniknął... a takie kalki, np do An-24 (w 1:144 i 1:72) przydałyby się na pewno...

Nie zbadane są wyroki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu Aeroplastu producent zadbał o dosyć duży wybór ciekawych malowań, więc nie wiem, czy jest sens. Zwłaszcza po "sukcesie" kalkomanii puszczykowych. Na pewno przygotuję kalkomanie do śmigłowców używanych za granicą. Natomiast można się spodziewać kilku zestawów w skali 72 do modelu Hobby Bossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu Aeroplastu producent zadbał o dosyć duży wybór ciekawych malowań, więc nie wiem, czy jest sens. Zwłaszcza po "sukcesie" kalkomanii puszczykowych. Na pewno przygotuję kalkomanie do śmigłowców używanych za granicą. Natomiast można się spodziewać kilku zestawów w skali 72 do modelu Hobby Bossa.

 

Będzie coś z Bliskiego Wschodu to na 100% wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Czy pojawia sie klalki do EC-135 LPR w skali 1/32?

Tak, pojawią się ale...

Revell na Norymberdze pokazał nowego EC-135 w 32. Poprawny kształt, dużo dokładniejszy, zupełnie nowa forma. Projekt kalkomanii jest gotowy łącznie ze wszystkimi napisami eksploatacyjnymi i tabliczkami na zewnątrz i do wewnątrz śmigłowca. Potrzebuję tylko wyprasek żeby dopasować kalkomanie do nowego modelu. Zapewniam, że wraz z pojawieniem się nowego EC-135, pojawią się także nowe kalkomanie do niego.

Na chwilę obecną tak jak napisał Kolega Tomasz pozostają Ci kalki z White Eagle.

A nie zamierzasz przypadkiem zrobić kalek do samolotów PLL "LOT" Dotychczas robił je Lima Oscar, ale gdzieś zniknął... a takie kalki, np do An-24 (w 1:144 i 1:72) przydałyby się na pewno...

Nie zbadane są wyroki.....

Witam... Pojawil sie model EC135 Revella w nowym wydaniu ale z tego co sie zorientowalem to jak narazie tylko na Allegro... W znanych mi sklepach modelarskich jak narazie go nie ma... Jak by przypadkiem wpadl Ci w rece bylbym wdzieczny za zapowiadane kalki do niego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
EC135 1/32 mam i czekam z utęsknieniem na kalki do polskich maszyn. Tytus, nie daj się długo prosić

Masz wlasnie to najnowsze wydanie EC135? Gdzie kupiles i jak oceniasz wstepnie ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to najnowsze, odkupiłem od Kolegi, który dostał ten model w Inowrocławiu. W zestawie jest właściwy "nosek" do naszych Ratowników. Ogólnie - zestaw bardzo fajny. Trzeba będzie wyrzeźbić samemu "nasze" wnętrze. Ale z tym to wiadomo było od dawna. Nie potrafię ocenić czy ten zestaw jest inny od poprzedniej edycji, gdyż wcześniejszego wydania nie widziałem nigdy na oczy.Teraz muszę gdzieś zdobyć zdjęcia głównie wnętrzxa naszych maszyn. Być może udam się specjalnie w tym celu na jedno z lotnisk. Może się uda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie największym problemem jest czas - jego ciągły brak. W pracy fotoreportera ciężko cokolwiek po prostu zaplanować... Dlatego chętnie skorzystam z Twoich zdjęć - jeśli będzie to możliwe.

No i czekam na kalki do naszych EC135 w skali 1/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.