Skocz do zawartości

Sturmgeschutz IV / Academy / 1:35


hypnos82

Rekomendowane odpowiedzi

W linku, który podal Mierzu nie nazwałbym tego koloru czystym dunkelgelb Sorry za jakosc zdjecia, bo robiłem na szybkiego telefonem.

 

20130323052.jpg

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pierwszy etam, w całości zakonczony

Model został poskładany i pomalowany. Nastepny ertap to sidolux, kalki i wash Może jeszcze dzis uda sie wstawic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Figurka świeci sie bo maznałem ją sidoluxem. Ogólnie juz na cały model położyłem sidolux i kalki. Wieczorem pokaże, jak to sie prezentuje.

 

dsc00272zaa.jpg

 

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie takiego czegoś.

 

http://plastmodel.pl/p/43/829/tamiya-weathering-master-c-set-87085--weathering-tamiya-farby-i-chemia-modelarska.html

 

Warto w to inwestowac ? I na jaki przekłada sie to efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem tych panów http://www.exito.sklep.pl/pl/p/MINIART-35054-135-German-SPG-Crew-Riders/1196 .Choć to nie czołgiści to po odpowiednim pomalowaniu powinni się nadawać i dali się ładnie wpasować ale upewnij się jeszcze u znawców tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co czytałem gdzieś ze kolor munduru zależał od tego do jakiego odziału pojazd i załoga należała, podobno jesli działo szturmowe należało do dywizji pancernej to załoga miała mundury takie same jak czołgiści, nie wiem czy tak było naprawdę ale brzmi to sensownie więc ja pomalowałem ich mundury na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam, cos na temat mojego pojazdu Sdkfz 167 nr 411, ale nic nie widze konkretnego. Podgladałem jeszcze inne modele i w wiekszosci mundury sa ciemne. Może ma ktos namiar na jakies ciekawe strony, gdzie mozna zebrac ciekawe informacje ?

 

Przedstawiam dalszy ciąg prac. Kalki i sidolux

 

dsc00294jt.jpg

dsc00299fr.jpg

dsc00302nr.jpg

dsc00303pd.jpg

dsc00304d.jpg

dsc00305tu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oto przedstawia sie model po dwudniowych zabiegach eksploatacyjnych Do nadania efektow użyłem farb olejnych "renesans", zestawu suchych pasteli do weatheringu Tamiya i ołówka B7. Nie chciałem tez za bardzo przesadzic z tymi efektami, dlatego jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu:) Teraz bede sie zabieral za nową załoge.

 

89267647.jpg

76605218.jpg

12142529.jpg

49758301.jpg

90942124.jpg

50930701.jpg

13328024.JPG

64165733.jpg

72245995.jpg

98356364.jpg

66408902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.