Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 222 Projekt grupowy DARTH, Temppless, KrzychuP


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki panowie.

 

Konrad- Być może dam radę zjawić się na następnym sobotnim spotkaniu, i ciągle mam nadzieję że na Paprykarzu będę w kraju.

 

Robert- Życia mało żeby cię dogonić

 

Rafał- A no osobiście nie mogłem ale chłopaki ze Szczecina zabrali moje ulepki i dzięki im za to.

 

Tymczasem poszedł kolorek. Jest to Valleyo Middlestone z bardo delikatną modulacją, zdjęcia przyciemnawe wiec prawie jej nie widać, ale szczerze taki właśnie efekt mnie interesował

 

SAM_2258_zps1f8ecf9b.jpg

 

SAM_2261_zps6f4a34fe.jpg

 

SAM_2264_zpscafcea51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Jestem pełen podziwu, że powstrzymałeś się przed totalnym omłotkowaniem pojazdu . Idziesz w dobrym kierunku . Brudzenie nie oznacza zapieprzenia modelu całego błotem i obiciem go jakby po drodze przejechał przez 74 chałupy. Subtelne ale widoczne. To jest ideał. Oczywiście dla mnie . Dawaj następne zdjęcia i przeczytaj PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Krzysiek- wydechy na zdjęciu wyglądają teraz okrutnie. Muszę je zobaczyć w realu. Osobiście- zdecydowanie bym wyrzucił tą wiązkę miedzi z tyłu. Całkowicie psuje efekt. Zmetalizuj też trochę linę z przodu i będzie git .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "miedź" zostanie bo mi się bardzo podoba .

No cóż. Przyjdzie mi żyć z tą świadomością . Ale i tak, wykorzystam chwilę Twojej nieuwagi i miedź usunę . Po tym niewielkim retuszu wszystko wygląda ok To bierz się za motorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil nie potrzebuję wykładu na temat koła motocyklu, natomiast ciekaw byłem kto pierwszy zauważy babola przy szprychach .Podczas budowy rozpędziłem się za mocno i masz babo placek. szprychy są tak delikatne że nie było sensu ich ruszać więc zostały. Myślę jednak że Grzesiek miał na myśli coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie wyglądają Wasze prace panowie, niby ten sam model a jakie efekty. Daniel, gratulacje za medal w Koszalinie - sam odebrałem

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie wyglądają Wasze prace panowie, niby ten sam model a jakie efekty. Daniel, gratulacje za medal w Koszalinie - sam odebrałem

Pozdrawiam, Marcin.

Dzięki Marcin, mam taką cichą nadzieję że to nie ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek super. Jakby nie te nieszczęsne szprychy byłby korba. Ale potraktuj to Daniel jako nauczkę. Nie ma pośpiechu w modelarstwie . Ciekawy jestem jak Ci wyjdzie ten mój-twój Amerykaniec. Co do figurek to z tak marnego materiału wiele wyciągnąłeś. Przeleć te szwy bo znawcy tematu nie dadzą C żyć . A że jesteś nerwowy to może się skończyć banem na jakiś tydzień jak użyjesz słów z prywatnych rozmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.