Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 222 Projekt grupowy DARTH, Temppless, KrzychuP


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Świetny "mały czołg" jak mawiał por. Gruber. Przyniesiesz na spotkanie? czy premiera dopiero w Koszalinie?

Jacek.

Jacku premiera raczej dopiero w Koszalinie, ale to już tylko2 i pół tygodnia .

Wziąłem się za działko. Lufy zamieniłem na RB. Do tego kilka blaszek eduarda. Od podstaw dorobiłem kawałek koła zębatego, magazynek MG, worki na łuski od KwK i MG, obejmę z tyłu działka. Oto efekt;

DSCF2428.JPG

DSCF2431.JPG

DSCF2435.JPG

DSCF2436.JPG

DSCF2442.JPG

DSCF2444.JPG

DSCF2446.JPG

DSCF2452.JPG

DSCF2455.JPG

DSCF2464.JPG

DSCF2465.JPG

DSCF2470.JPG

DSCF2472.JPG

DSCF2474.JPG

DSCF2475.JPG

DSCF2477.JPG

DSCF2479.JPG

DSCF2483.JPG

DSCF2484.JPG

DSCF2486.JPG

DSCF2489.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prace zbliżają się do końca. Krzychu brak czasu na modele a co dopiero mówić o zdjęciach .Ale popracuje nad nimi w wolnej chwili .Popracowałem nad wieżą. Oczywiście blaszki a z dorobionych rzeczy to siedzenie i radiostacja. Niebawem galeria.

DSCF2514.JPG

DSCF2515.JPG

DSCF2516.JPG

DSCF2522.JPG

DSCF2523.JPG

DSCF2524.JPG

DSCF2526.JPG

DSCF2531.JPG

DSCF2535.JPG

DSCF2536.JPG

DSCF2538.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem dlaczego tak szybko się urwałeś ze spotkania.

Jacek wszystko łącznie z kobietą może poczekać . Model na ukończeniu nie

No i gotowy. Zdjecia nie oddaja poziomu modelu - na żywo wyglada dużo lepiej ze wzgledu na detale wnetrza.

Bardzo fajny i "zdetailingowany" model.

czekam na następny

No i gotowy. Zdjecia nie oddaja poziomu modelu - na żywo wyglada dużo lepiej ze wzgledu na detale wnetrza.

Bardzo fajny i "zdetailingowany" model.

czekam na następny

Tylko Ty Michał widziałeś go gotowego na żywca. Więc tylko Ty wiesz jaka jest różnica zdjęcie- real.

Następna pantera, Italerii +Aber. Będzie w galerii do końca tygodnia Następnie warsztat trochę nietypowy- Sd.kfz 223 razy 2. Hobby Boss vs. Tamiya + Aber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam całą brać. Mały powrót po dłuższym czasie, esdek prawie ulepiony, nie obyło się bez wpadek udało mi się zlepić wierzę środkiem na zewnątrz ale jakoś wybrnąłem, powoli zbliża się czas na figurki i motorek

 

SAM_2208_zps66401b1c.jpg

 

SAM_2209_zpsef7f0246.jpg

 

SAM_2211_zps47f21b74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.