Skocz do zawartości

BAC Lightning T Mk.4 Airfix+CMK 1:48


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie - za dużo projektów ma naraz. Pewno pokaże go sklejonego do kupy, potem z zastosowaniem shajdingu i gotowego z kalkami, he, he. Ale za to jaki będzie efekt końcowy w galerii.

Robcio, niezależnie jak poprowadzisz warsztat koniec zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie - za dużo projektów ma naraz. Pewno pokaże go sklejonego do kupy, potem z zastosowaniem shajdingu i gotowego z kalkami, he, he.

Bierz przykład, bo Twoje wątki to "never ending story"

 

Wierz mi Seba że chciałbym mieć więcej czasu. Kończę robotę o 4 a żona zaczyna o 5 i jeszcze muszę ją do niej zawieść. Potem to już tylko pilnowanie 3,5 letniej córki. Z oczu spuścić nawet na 5 minut nie można, bo np. zrobi ci test ile papieru toaletowego się do odpływu umywalki zmieści. I masz zajęcie na następne pół dnia. Chodzi spać po 10, więc za dużo czasu nie zostaje. A do tego czasem mam dwa weekendy w robocie pod rząd, wiec na modelarstwo chwilowo za dużo mi go nie zostaje w ogole. Ale mam nadzieję, że jak lekko dziewczyna podrośnie to uda się przyspieszyć z pracami.

Sorki za off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Napisano (edytowane)

Czołem

Mój ulubiony jet

Kilka fotek może będą pomocne.

th_05022012550.jpg th_05022012549.jpg th_05022012548.jpg th_05022012547.jpg th_05022012546.jpg th_05022012545.jpg th_05022012544.jpg th_05022012543.jpg th_05022012542.jpg th_05022012541.jpg th_05022012540.jpg th_05022012539.jpg th_05022012538.jpg th_05022012537.jpg th_05022012536.jpg

Reszta jest w "wiaderku"

Pozdrawiam i będę zaglądał

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie

 

Walka trwa i to w dosłownym tego słowa znaczeniu,konwersja bardzo srednio pasuje do wyprasek Airfixa pomimo tego ze jest im dedykowana ,sporo ,ciecia ,naciagania ,szpachlowania ,szczególnie przejscie żywica -zbiornik pod kadłubowy i pierscien wlotowy ale widac juz swiatełko w tunelu .Poszpachlowane pierwszy raz i wyszlifowane ,musze jeszcze raz co nieco poprawic i dac mgiełke surfacera i zobacze co dalej,ten etap musi byc perfekcyjnie zrobiony bo pod SM wylezie każdy babol a przy tak skomplikowanym przeszczepie o to nie trudno.Do poprawy oczywiscie niektóre linie.

 

g6vh.jpg

40iz.jpg

eooo.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.