Skocz do zawartości

Warsztat Tygrysów 1:35


Seb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Ładna kolekcja tygrysów, ciekawi mnie natomiast dlaczego sam dragon, wypusty innych firm wymagają więcej pracy?

Robisz jakiś konkretny egzemplarz?

A i jeszcze jedno, nie masz zdeformowanych zębów na DSach w tym wczesnym tygrysie Wittmana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tygrysy innych firm wymagają zbyt dużej ilości poprawek, a ja już nie mam tyle zapału.

Teraz zacząłem mid-a Cybber Hobby będzie to ten z awatara, czyli:

 

A-Tiger-of-101-SS-sPzAbt-advances-across-open-country-France-Spring-1944-small_zps6d0f9a57.jpg

 

Ps.

DS w 6730 rzeczywiście są zdeformowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoim zdaniem który wypust Tygrysa jest najbardziej udany i zgodny merytorycznie. Który zestaw byś polecił biorąc pod uwagę spasowanie i zgodność merytoryczną.

Zommerit będziesz robił sam czy gotowiec?

Co do DSów to dobra faza z tym że w tych modelach gdzie gąsienice są zabezpieczone tekturką są ok, a tu włożyli tylko w torebkę i jest kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Tygrysy Dragona pod względem merytorycznym są ok.

Zdarzają się błędy, ale drobne w stylu ..., ale po co będę pisał, zrobili to inni:

 

http://tiger1.info/kits.html

 

Ale chyba najbardziej przyłożyli się merytorycznie do słynnego "131" z Bovington (6820), ale

nie mieli wyjścia, ponoć konsultantem był sam szef zespołu dbającego o jedynego w pełni sprawnego Tygrysa.

Chociaż sam wóz odrestaurowany został nie do końca tak jak został zdobyty. Mimo to Dragon dał radę.

Co do spasowania to nie mam jeszcze pojęcia jak będzie z 3 ostatnimi modelami,

starsze jak wiadomo mają problemy z górną płytą.

Zimmerit mam Atak.

DS-y w dwóch ostatnich Tygrysach DML-a też są pozbawione ochronnego kartoniku, ale już pakowane

są z boku pudełka, a nie jak w przypadku Wittmanna leżały na wierzchu.

Jeszcze ciekawostka dotycząca najnowszego Tygrysa 6608.

Miłym zaskoczeniem było dla mnie, że Dragon w końcu wpadł na pomysł, żeby każdy segment osłon bocznych

stanowił oddzielną część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atego ataka to na co kleisz, superglu czy jakis patent?

Zwykły Revell, a jak gdzieś nie chwyci z brzegu to CA.

 

Mimo setek tygrysowych kalkomanii nie udało mi się znaleźć odpowiednich, a więc

lekka zmiana planów:

 

331_zpse3macjek.jpg

 

Ale ten sam batalion, to samo miejsce i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.