Skocz do zawartości

MiG-21 R 1/48 od Eduarda


Cinekf1

Rekomendowane odpowiedzi

Filipie, tu nie chodzi o szczegóły (bo jak pewnie wiesz kalki do polskich malowań w zestawach MF i PFM mają błędy, Bisowi się nie przypatrywałem). Widać, że Czesi nas lubią (podobnie w Spitach). Czekamy na PF i może malowanie z Łasku.

 

W bis też...

Dla mnie hitem są cyfry wPFM

Jak dla mnie, jak mają tak robić, to lepiej niech nie robią.

 

Tak bardzo nas lubią, ze wszystko dostajemy w ostatniej kolejnosci.

 

Ot to... Model jest już na Eduard Store za bagatela 38,21 Euro po rabacie, na Ebayu jest jż w Niemczech więc pewnie w ciągu 2 dni bedzie w UK. U nas ponoć początek grudnia, ale nie zdziwiłbym sie jak będzie na święta.

Nie jesteśmy targetem...

A propopo Wesołyś Świąt wszystkim pozytywnie zakręconym modelarzom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[...]

A propopo Wesołyś Świąt wszystkim pozytywnie zakręconym modelarzom

 

No masz - prawie jak radio, które w połowie listopada nas bombarduje Georgem Michaelem śpiewającym "Last Christmas" i Mariah Carey "All I want for Christmas is you".

 

Dobra, nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tu również są błędy w malowaniu 1423- primo- nie wczesne lata 80-te, ale 1992r. Po drugie primo- szachownica odwrotnie.

 

Niebawem wszędzie będą pokazywać obecne położenie jako jedynie słuszne. Fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w 1125 i 2301 wnęki podwozia i pokrywy podkadłubowe były szare?

 

Z tym było różnie. Co "przejścia" (czyli obsługi wiosna/ jesień) mogło być inaczej. Wszystko zależało od farby jaką miał dany technik pod ręką lub jaką wydano na hangar. Jeśli będziesz robił samoloty z okresu 1991- 1992, to mam je udokumentowane dość dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym było różnie. Co "przejścia" (czyli obsługi wiosna/ jesień) mogło być inaczej. Wszystko zależało od farby jaką miał dany technik pod ręką lub jaką wydano na hangar. Jeśli będziesz robił samoloty z okresu 1991- 1992, to mam je udokumentowane dość dokładnie.

 

Jak bym się przyłaczył do prośby Kolegi manasa , czy nie będzie to stanowić problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane kalki do MiGów-21 R znanego producenta. Moją uwagę przykuła wielkość godełka Asteriksa kopiącego wilka w .... na samolocie 1311. Pozwoliłem sobie przenieść godło w sąsiedztwo numeru i porównać z oryginałem:

 

313v.jpg

 

i4q2.jpg

 

Miejmy nadzieję, że autorzy w porę wprowadzą poprawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek, a skąd wziąłeś szczękę z białymi zębami? Do numerów z kalkomanii nie pasuje. Białe miał jako jedyny eR n/b 2111.

 

Gdyż żółtej zabrakło.

 

A z kolei żółte to był przymus, gdyż wtedy białej nie było pod ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, kalki nie są moje, grafika pochodzi z facebooka ModelMakerDecals :-)

 

Sorry Cinek. Ty był takiego gniota nigdy w życiu nie skompilował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.