Skocz do zawartości

IS-2 wersja wczesna Dragon 1:35


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

IS-2 z wczesnej serii produkcyjnej. Hamulec wylotowy jest "Be", wiem.. nie zwróciłem na niego uwagi a przy washowaniu wyszedł :/ Pigmenty przy mocowaniu półmatem trochę znikły.

Miłego oglądania.

ndqu.jpg

 

4bjk.jpg

 

87uo.jpg

 

d5ov.jpg

 

xvc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie "miłe"

Gratuluję kolejnego projektu! Warsztat robi wrażenie!

Z każdym obejrzanym IS-em przekonuję się, że muszę swojego przemalować

A Pan-cerny ma wytrzeszcz!

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, świetnie wymodulowane kolory i wg.mnie ze smakiem pobrudzone i pouszkadzane
Bardzo mi się podoba. Jeden lepszych Józefów jakie ostatnio widziałem. Dobra robota.
Bardzo ładny

Dzięki wielkie za pozytywny odbiór

 

Chciałbym tak umieć ruskie wozy malować.

Już mam ich trochę dość po tylu ruskach każdy doszedłby do niemałej wprawy.

 

Świetna robota.

Józek super wymalowany i utytłany.

Bardzo podoba mi się ten odcień zieleni. Możesz podać jakich farb użyłeś do malowania?

Kolory to Mr.Color od gunze, te celulozowe dedykowane dla ruskich nr. 136 Russian green(2) jako baza następnie rozjaśniany mieszanką z żółcią Mr.C nr.4 i Białą matową Tamiya. Rozjaśniałem w sumie 2 mieszankami. Ciemniejszą z przewaga zieleni i żółci nad białym i bardzo jasną z przewagą białego i żółtego na "oko" to robiłem jak zwykle Mieszane w leveling thinerze. Zaletą tych farb jest to, że nawet po położeniu błysku mocno się nie ściemniają i cieniowanie ładnie zostaje ale ten model lakieru błyszczącego nie widział na oczy.

Z radzieckim sprzętem na razie koniec, babrać się będę w sandgelbach i olivdrabach aż mi się znudzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, szczególnie podobają mi się rozjaśnienia.

 

Bardzo ładny .Taki naturalny.

Dzięki

 

Tydzień minął, dzięki wielkie za dobre słowa i opinie To teraz muszę się jeszcze bardziej starać a coś pershing w 1:48 idzie jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czołgi tóre lepiej wyglądają sponiewierane. Tego zrobiłeś super . Numery na wieży to ideał. Ale z lampą kolego nie za bardzo wyszło. Ale to szczegół przy całości.

Cóż pokryłem plastik szlagmetalem i tyle w temacie, po półmacie przestał ładnie błyszczeć wiem płasko to wygląda, mogłem się postarać pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.