Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Czołem

No to melduję się na pokładzie jako pierwszy zwarty i gotowy na nocne pogaduchy, kamera- jest , mikrofon- jest, jaskinia modelarska - jest, ready to go

Może zaproponuje niedzielny wieczór tak koło 20 -21, co by nie za późno dla tych co do pracy w poniedziałek i nie za wcześnie co by młodzież, ewentualnie pielucholandia nie męczyła nas odgłosami :P

Pozdrawiam i czekam na kolejnych na pokładzie wirtualnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czołgiem kamerka i mikrofon ready wiec z chęcią się przyłącze.

Ciekawiej się rozmawia z ludźmi niż klepie w klawiaturę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć!

Tak się właśnie zastanawiam nad Niedzielą i trochę się obawiam, że mimo wszystko część z nas może do pracy zaspać. Znam takie spotkania z autopsji i wierzcie mi, na godzince, czy nawet dwóch się nie skończy :-) Ja bym zaproponował piątek 9pm ale oczywiście dostosujmy się do większości głosów - czekam zatem na propozycję które Was interesują.

Acha - ja nadal czekam na kamerę (wysłana przez Amazon w czwartek nadal do mnie nie dotarła - myślę, że poniedziałek najpóźniej powinna być już w domu). Dla zainteresowanych zakupem urządzeń, które ułatwią nam planowane spotkanie online podaję ponownie sprawdzone i dobre konstrukcje:

1. Kamera

2. Zestaw słuchawkowy z mikrofonem.

 

Wszelkie informacje dotyczące tego jak się ze sobą komunikujemy oraz jaki jest zarysowany plan działania tutaj

Kto nie czytał a jest zainteresowany spotkaniami online - link powyżej :-)

 

@sushi79

Cześć - zostałeś dopisany do mapy - zerknij proszę, masz obok siebie dwóch kolegów, którzy dołączyli do naszej grupy modelarskiej - Greif oraz misioptys

 

pozdrawiam

Christian

 

P.S.

Mam nadzieję, że nie zanudzam ciągłym wklejaniem linków - to ma tylko ułatwić nawigację po tym temacie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się przyłączę . Nie należę do klubu i jestem początkującym. Jeszcze nie dorobiłem się aparatu, więc nie przedstawię Wam jak mi idzie z Hurricanem Revella, ale szpachla jest już nałożona, więc idę do przodu ;).

 

Glasgow

G34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

@misioptys - ok, dobrze wiedzieć, w takim razie kto może w środę lub czwartek? Ja mogę bez problemu pod warunkiem, że będzie to godzina 9pm. Ewentualnie, zawsze można zrobić dwie grupy i potem się domówi szczegóły. Panowie - wpisujcie się w temat kiedy kto może...

 

@PterodaktyL

Zostałeś dodany do mapy - nic się nie stresuj, że rozpoczynasz przygodę z modelarstwem - każdy kiedyś zaczynał! Będziemy się starać Tobie pomóc w razie problemów :-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Czołem

w tygodniu może być wtorek środa czwartek, i tak na ogół idę spać ok godziny 1-2 w nocy więc nie ma problemu że zaczniemy od 21

Pozdrawiam i czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. U mnie krucho z czasem jako ze pracuje nocki same.Jak co to przyszły y dzień od poniedziałku wolne to będzie można coś pomyśleć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Myślę, że 23:30 to będzie troszkę późna godzina na spotkanie. Możliwe, że zrobimy dwie grupy - jedna w tygodniu, druga w weekend. Skype jako taki odpada, to jest bardzo problematyczna platforma - będziemy używać google - wszystko opisałem tutaj - przeczytaj proszę.

 

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć Abominus

Mogę cię dopisać do listy, ale z tego co się orientuję osoby z Irlandii starają się zorganizować w tym wątku. No chyba, że chcesz do nas przylatywać na wystawy :-) ???

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Abominus

Mogę cię dopisać do listy, ale z tego co się orientuję osoby z Irlandii starają się zorganizować w tym wątku. No chyba, że chcesz do nas przylatywać na wystawy :-) ???

 

pozdrawiam

Christian

No wiesz, poniekąd jestem w części należącej do UK;) ale dzięki za dodatkowy link. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć Abominus!

To się wiedzą polityczno/geograficzną nie popisałem - bardzo Cię przepraszam. Miałem na uwadze tylko i wyłącznie względy logistyczne (wspomniane spotkania na wystawach). Jeśli jednak masz ochotę, mogę bez najmniejszego problemu dopisać cię do mapy oraz uwzględnić w naszych wewnętrznych spotkaniach. To jak będzie?

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Przepraszam za post pod postem - ale uprzejmie proszę wszystkich, którzy wpisali chęć partycypowania w naszej grupie modelarskiej o sprawdzenie skrzynek PW na forum (lewy górny narożnik ekranu). Wysłałem wszystkim informację na temat naszych telekonferencji. Proszę o odpowiedź na moje pytania drogą mailową (wszystko zostało opisane w PW) - tutaj mam ograniczenie w ilości otrzymywanych odpowiedzi i proszę w tym przypadku o kontakt mailowy. Jak już wszystkie techniczne warunki zostaną spełnione i otrzymam wszystkie informacje od Was nie będzie potrzeby częstej komunikacji (ustawię kalendarium googla z przypomnieniami i wszystko będzie się działo niemal z automatu). Jak szybko ruszymy (i czy w ogóle) zależy od was ;-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No właśnie z tymi godzinami oraz dniami pasującymi dla całej grupy to będzie spore wyzwanie. Ja zaczynam się skłaniać do godziny 10pm, przy czym w moim przypadku każdy dzień jest ok. Aktualnie kompletuję informację, kto kiedy może i na ich podstawię będę ustawiał grafik. Takie spotkania będą organizowane 2x w miesiącu - w różne dni, tak by każdy mógł się zapoznać oraz dołączyć.

 

Przypominam także Wam wszystkim o wiadomości którą wysłałem na wasze skrzynki modelwork-u - proszę w miarę możliwości odpisujcie, czy chcecie partycypować w tej inicjatywie ;-)

 

pozdrawiam

Christian

 

P.S.

Możecie także do mnie zadzwonić - podałem telefon we wspomnianej wiadomości - odpowiem na wszelkie pytania (także te techniczne, jak się podłączyć itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Christian O 22 To ja zaczynam zmiane niestety w piatki na 18 ale do 24 ... cos sie wymysli

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proponuje dodać jeszcze jedną stałą imprezę. Co roku w marcu w Ellesmere Port odbywa się Model Boat Show. Co prawda jest to impreza skierowna przede wszystkim do modelarzy RC, ale wystawione modele są warte obejrzenia zarówno na stołach jak i na wodzie.

http://canalrivertrust.org.uk/national-waterways-museum/events/2014/03/01/model-boat-show-at-the-national-waterways-museum-ellesmere-port .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@sdk_uk

Nic się nie przejmuj, nadal napływają zgłoszenia od chętnych. Pewnie stanie na dwóch grupach - jedna w środku tygodnia w godzinach od 10pm a druga grupa będzie w weekend w godzinach porannych.

 

@deptak

Dodałem imprezę do mapy, dziękuję za namiar.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend 28-29 Czerwca w Tank Museum w Bovington, Dorset, odbedzie sie coroczna, dwudiowa impreza zatytulowana Tankfest. Bedzie to jedna z niewielu okazji zobaczyc tygrysa na chodzie, wiele z eksponatow muzealnych na chodzie, miedzy innymi T34-85 w polskiem malowaniu oraz wspolczesny sprzet Armii Brytyjskiej, miedzy innymi Challenger 2 TES.

Poza pokazami czolgow bedzie tez okazja obkupic sie w modele, bron czy ciuchy. Obejrzec skoki spadochronowe i symulowane bitwy. W tym roku tematem przewodnim bedzie operacja Market Garden (O jeden most za daleko).

Wiecej info znajdziecie na http://www.tankmuseum.org

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.