Jump to content
Reflect

Polska grupa modelarska w UK

Recommended Posts

Cześć Okonek!

Mówisz i masz :-)

IMG_2708.JPG

P.S.

Dzięki za wsparcie!

No i masz szczęście bo jak nie Gold to wiesz

Gratulacje, do wieczora

Greenhorn zawsze ma szczęście, he, he. Gratki złota.

Dzięki SAW! Dodałem już ta imprezę do mapy. Na marginesie, kto się wybiera? Bo zdaje się mamy sporo osbób mieszkajacych nieopodal.

pozdrawiam

Christian

Jak nie zapomne to sie zjawie. Macie moze wiecej info?

Wszystko co wiem na temat tej imprezy to tylko ta ulotka no i Mariusz pisał w poprzednim poście. Mówiąc szczerze to się zastanawiam czy by nie przyjachać. Bazyl - a czy twój klub tam będzie (macie niedaleko, więc to dosyć prawdopodobne)

1384979912Midland%20Expo%202014%20Flyer.jpg

pozdrawiam

Christian

Nasza najbliższa wystawa klubowa będzie dopiero we wrześniu. Wiem że są chyba dwie na które jadą oglądać.

Ja natomiast jestem teraz w szpitalu bo wczoraj wieczorem młody się urodził. Tak więc na razie nigdzie się nie wybieram, he, he.

O kurcze, to ogromne gratulacje! Dla Mamy i Taty! Noo, to teraz się zacznie przygoda!

Pozdrawiam

Christian

Nasza najbliższa wystawa klubowa będzie dopiero we wrześniu. Wiem że są chyba dwie na które jadą oglądać.

Ja natomiast jestem teraz w szpitalu bo wczoraj wieczorem młody się urodził. Tak więc na razie nigdzie się nie wybieram, he, he.

Czyli finał uda ci się obejrzeć , głowy cie nie urwała że sie nie spieszyłeś w środe?.

Gratulacje.

Dzięki. Tak finał powinno się dać zobaczyć. Całość relacji przy najbliższym spotkaniu.

Gratulacje Krzyś.

A jakąś galerię najnowszego "modelu" zamieścisz"? Bo na wątek warsztatowy to już za późno, no chyba że masz swoiste archiwum.

Pozdrawiam Stefan

Świetny! Gratulacje raz jeszcze!!!!

Witam, niezrzeszony, świeżo po przyjeździe do UK.

Mój kod ST16

Cześć gizmo

Zostałeś dodany do naszej Mapy. Całkiem sporo osób niedaleko Ciebie mieszka - jest spora szansa na wspólne wyjazdy na wystawy modelarskie ;-)

pozdrawiam serdecznie

Christian

Gratulacje fajny chłopak pozdrawiam

To kto sie wybiera na 50 lecie imps Birmingham??

Ja będę ...tylko nie wiem o której. Postaram się zrobić dużo zdjęć.

Pozdrawiam Mariusz

Ja sie wybieram z zona I naszym 3 latkiem wiec nie wiem czy uda mi sie zdjecia porobic bo ostatnio to nie zrobilem ani jednego

Przybylem, zobaczylem i pstryknolem kilka fotek na szybko telefonem:)

th_20140727_125408.jpg th_20140727_125415.jpg th_20140727_125428.jpg th_20140727_125442.jpg th_20140727_125519.jpg th_20140727_125537.jpg th_20140727_125548.jpg th_20140727_125602.jpg th_20140727_125937.jpg th_20140727_125943.jpg th_20140727_125952.jpg th_20140727_125959.jpg th_20140727_130010.jpg th_20140727_130017.jpg

A tu cos dla jednego z naszych kolegow z forum (chyba DAZ jak dobrze pamietam) ma podobna koncepcje.

th_20140727_132545.jpg

Fajne fotki - kilka ciekawych konstrukcji!

Komunikat dla wszystkich!

Nasze spotkanie online przypadkowo nie odbyło się zgodnie z planem (ostatnie niedziela miesiąca). Najzwyczajniej w świecie byłem przekonany że najbliższy weekend zalicza się jeszcze do lipca i nie przesłałem powiadomień. Zatem - nasze najbliższe spotkanie odbędzie się w nadchodzącą Niedzielę 3 Sierpnia o godzinie 10pm. Osoby, które nigdy nie uczestniczyły zapraszam do lektury pierwszego postu w temacie, gdzie jest wytłumaczone krok po kroku co należy zrobić aby z nami się spotkać. Pozostali bywalcy - rezerwujcie Niedzielę wieczór!

pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Christian

Kzugaj też byłem ale ogólnie najsłabsza wystawa na której byłem. Ale to środek sezonu urlopowego.

Niestety znowu nie będę mógł pogadać z wami w sieci, gdyż będę na urlopie w Polsce a w moim mieszkaniu panuje średniowiecze (nie ma internetu ani telewizji).

Serdecznie pozdrawiam

Stefan