Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Super Moderator

Dzięki SAW! Dodałem już ta imprezę do mapy. Na marginesie, kto się wybiera? Bo zdaje się mamy sporo osbób mieszkajacych nieopodal.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Wszystko co wiem na temat tej imprezy to tylko ta ulotka no i Mariusz pisał w poprzednim poście. Mówiąc szczerze to się zastanawiam czy by nie przyjachać. Bazyl - a czy twój klub tam będzie (macie niedaleko, więc to dosyć prawdopodobne)

 

1384979912Midland%20Expo%202014%20Flyer.jpg

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza najbliższa wystawa klubowa będzie dopiero we wrześniu. Wiem że są chyba dwie na które jadą oglądać.

 

Ja natomiast jestem teraz w szpitalu bo wczoraj wieczorem młody się urodził. Tak więc na razie nigdzie się nie wybieram, he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza najbliższa wystawa klubowa będzie dopiero we wrześniu. Wiem że są chyba dwie na które jadą oglądać.

 

Ja natomiast jestem teraz w szpitalu bo wczoraj wieczorem młody się urodził. Tak więc na razie nigdzie się nie wybieram, he, he.

 

Czyli finał uda ci się obejrzeć , głowy cie nie urwała że sie nie spieszyłeś w środe?.

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

Cześć gizmo

Zostałeś dodany do naszej Mapy. Całkiem sporo osób niedaleko Ciebie mieszka - jest spora szansa na wspólne wyjazdy na wystawy modelarskie ;-)

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram z zona I naszym 3 latkiem wiec nie wiem czy uda mi sie zdjecia porobic bo ostatnio to nie zrobilem ani jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybylem, zobaczylem i pstryknolem kilka fotek na szybko telefonem:)

 

th_20140727_125408.jpg th_20140727_125415.jpg th_20140727_125428.jpg th_20140727_125442.jpg th_20140727_125519.jpg th_20140727_125537.jpg th_20140727_125548.jpg th_20140727_125602.jpg th_20140727_125937.jpg th_20140727_125943.jpg th_20140727_125952.jpg th_20140727_125959.jpg th_20140727_130010.jpg th_20140727_130017.jpg

A tu cos dla jednego z naszych kolegow z forum (chyba DAZ jak dobrze pamietam) ma podobna koncepcje.

th_20140727_132545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Fajne fotki - kilka ciekawych konstrukcji!

 

Komunikat dla wszystkich!

Nasze spotkanie online przypadkowo nie odbyło się zgodnie z planem (ostatnie niedziela miesiąca). Najzwyczajniej w świecie byłem przekonany że najbliższy weekend zalicza się jeszcze do lipca i nie przesłałem powiadomień. Zatem - nasze najbliższe spotkanie odbędzie się w nadchodzącą Niedzielę 3 Sierpnia o godzinie 10pm. Osoby, które nigdy nie uczestniczyły zapraszam do lektury pierwszego postu w temacie, gdzie jest wytłumaczone krok po kroku co należy zrobić aby z nami się spotkać. Pozostali bywalcy - rezerwujcie Niedzielę wieczór!

 

pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzugaj też byłem ale ogólnie najsłabsza wystawa na której byłem. Ale to środek sezonu urlopowego.

Niestety znowu nie będę mógł pogadać z wami w sieci, gdyż będę na urlopie w Polsce a w moim mieszkaniu panuje średniowiecze (nie ma internetu ani telewizji).

Serdecznie pozdrawiam

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.